ASL – AUTHOR SPORT LADY je koncept tvorby dámských sportovních kol,  cyklistických doplňků a oblečení, výhradně určených pro sportovně orientované cyklistky.

 

ASL respektuje specifické ženské anatomické parametry a zároveň uspokojuje požadavky na designové ztvárnění jednotlivých kol a příslušenství, reflektující aktuální módní trendy.

 

Společnými a určujícími rysy ASL konceptu v oblasti konstrukce horských kol jsou:

- geometrie rámu -  zkrácená stavba rámu, snížené uložení středového složení, specifické úhly rámových trubek, umožňující agresivní sportovní jízdu, při zvýšení ovladatelnosti celého kola

- odpružená vidlice - vybavená měkčími elastomery a pružinami, respektující nižší hmotnosti cyklistek

                       - sedlo – sportovní, s gelovou vystýlkou

                       - představec – kratší, s vyšším úhlem stoupání

- držátka – z tvrzené pěny, pro komfortnější úchop

- řídítka – kratší, pro užší ženská ramena 

 

 

Author MODUS ASL

Horské kolo s dámskou úpravou geometrie pánského rámu ve velikostech 16“, 18“ a 20“ je

postavené na duralovém rámu COLUMBUS ZONAL s integrovaným hlavovým složením RITCHEY doplněném odpruženou vidlicí MANITOU AXEL ELITE s měkčími pružinami.

27rychlostní řazení SHIMANO DEORE doplňuje měnič a V-brzdy SHIMANO LX. Modus je obutý do plášťů PANARACER SPEED BLASTER a ostatní komponenty nesou značky AUTHOR a RITCHEY. Samozřejmostí v této třídě kol jsou nášlapné pedály AUTHOR. K pohodlí přispívají i pohodlná pěnová držátka a sportovní dámské sedlo Author Sport Lady.

Cena 25 990 Kč.

 

Basic ASL, Kinetic ASL, Traction ASL a Modus ASL představují širokou platformu dámských sportovních horských kol, která by měla uspokojit co nejširší spektrum cyklistek.

 

 

Více informací o jízdních kolech a doplňcích značky AUTHOR získáte na www.author.cz

 

Jaká kola máte doma? Jezdíte na výlety? Také máte doma chlapa, co rád jezdí na kole a vás k tomu přivedl??? Nebo jste již dávno byla aktivní cyklistkou????