Byla jsem tenkrát na dovolené v Itálii a před odjezdem jsem si koupila krásné nové dvoudílné plavky na zavazování na šňůrky. Moc jsem se těšila, jak se budu hezky opalovat na pláži a koupat se v moři. Byla jsem tam s přáteli a ti mají rádi aquaparky a vůbec dovádění ve vodě. Tak jsme se jeden krásný slunečný den do nedalekého aquaparku vydali.

Spousta lidí mělo stejný nápad jako my a bylo docela těžké najít místo na deku, ale nakonec jsme si přece jen našli pěkné místečko s výhledem na tobogán. Nikdy dřív jsem na něm nebyla a docela se mi líbil pohled na tuto obří skluzavku. Jakmile jsem zůstala na dece sama a přestalo mě bavit se jen tak válet, odhodlala jsem se a šla se svézt. Ale to jsem netušila co mě čeká.

Vyšla jsem po schodech nahoru a za chvilku už jela dolů, bylo to fajn, ale co se nestalo – jak jsem se vynořila z vody, byla jsem nahoře bez! Ani nevíte, jak mi v té chvíli bylo, samozřejmě kolem lidé a já trapně hledala ve vodě horní díl plavek. Naštěstí se je povedlo najít, ale celý den už jsem nějak nebyla ve své kůži. A na podobné řádění ve vodě už si beru plavky jen jednodílné

Kokoska

Text nebyl redakcí upraven.

Trapasy jsou téma na dnešní den. Máte v zásobě nějaký? Podělte se o něj!

redakce@zena-in.cz

Reklama