Jenna-Rink-seznam.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Christa B. Allen pochází z Kalifornie a je nejmladší z devíti dětí – má osm bratrů. Její herecká kariéra se rozjížděla pozvolna, objevila se v několika studentských filmech a také v reklamách. První výplatu prý ale dostala už ve svých osmi letech. Nejvíce se proslavila mladšími verzemi Jennifer Garner. Kromě třináctileté Jenny Rink si zahrála také mladou Jenny Perotti ve filmu Bejvalek se nezbavíš. Za sebou má také několik hostujících rolí v různých seriálech a i jednu z hlavních rolí v dramatickém seriálu Pomsta. Slávu, kterou ji přinesla role Jenny Rink už ale žádná jiná role nepřekonala. 

Jenna-Rink.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Pro web Yahoo sama herečka uvedla, že tři krátká slova (thirty, flirty, and thriving – koketní, úspěšná třicítka) Jenny Rink formovala její život na dalších téměř dvacet let dopředu. Sama se s tím ale příliš neztotožňuje. Podle ní je věk pouze číslo, které nemá větší význam. I přesto se ale kvůli filmu prý cítí neviditelně spjatá se všemi, kteří dovršili těchto dvou, pro ženu důležitých, životních milníků, tedy třinácti a třiceti let. Dále také uvedla, že se ve svých třiceti letech více než kdy jindy snaží vracet ke svému dětskému já, které bylo plné energie a svobody, tvořilo bez zábran a neobávalo se kritiky.

Na závěr uvedla, že by ráda změnila onu větu, která tak raketově odstartovala její kariéru: Jmenuji se Christa Allen a jsem úspěšná!

Christa-Allen.jpg
Zdroj foto: Shutterstock 

Zdroj info: yahoo, wikipedia, csfd