Kojení je radostí většiny maminek. Narodilo se vám miminko a prožíváte tyto krásné chvíle? Nebo jste zrovna těhotná? Pak máme pro vás řadu tipů na pomůcky, které se vám budou hodit, od značky AVENT.

Co se vám bude určitě pro kojení hodit?

kojení

  • Jednorázové denní absorpční vložky

 AVENTUltra tenké vložky s tvarovaným okrajem jsou navrženy tak, aby nebyly viditelné pod oblečením. Přilnavý pásek zamezí posouvání.

Využívají více vrstev pro výjimečnou savost s jedinečnými zvlhčujícími kanálky a nepropustnou bariérou, která zachycuje vlhkost uvnitř vložky.

Hedvábně jemný povrch, prodyšnost a přírodní materiál pro pocit pohodlí. Dermatologicky testováno.

  • Jednorázové noční absorpční vložky

 AVENTOchrana po celou noc s širší vložkou pro výjimečnou ochranu v ležící poloze. Nepropustná bariéra okolo vložky a širší vrstva zaručí delší pocit sucha.

Využívají více vrstev pro výjimečnou savost s jedinečnými zvlhčujícími kanálky a nepropustnou bariérou, která zachycuje vlhkost uvnitř vložky.

Hedvábně jemný povrch, prodyšnost a přírodní materiál pro pocit pohodlí. Dermatologicky testováno.

Jednotlivě balené pro dokonalou hygienu.

  • Niplette™

 AVENTJednoduchá léčba vpáčených a plochých bradavek vyvinutá předním britským plastickým chirurgem. Ploché nebo vpáčené bradavky mohou být problémem pro ženy, které chtějí kojit.

Pomocí jemného savého podtlaku Niplette vytáhne bradavku ven do malého plastového kloboučku. Je záležitostí týdnů a pravidelného nošení, aby bradavka zůstala permanentně vztyčená.

  • Komfortní sada mušlí (2 páry) s měkkou masážní silikonovou vložkou (sběrače mateřského mléka)

 AVENTTyto měkké mušle se nosí uvnitř podprsenky, aby uchránily vaše bradavky před odíráním a zachytily přebytečné mateřské mléko.

Odvětrávané mušle – chrání rozbolavělé nebo popraskané bradavky a napomáhají jejich rychlejšímu zahojení. Jejich jemný tlak snižuje nalévání prsů. Otvory umožňují cirkulaci vzduchu.

Sběrače mléka (bez otvorů) – zachycují vytékající mateřské mléko při kojení nebo používání odsávačky.

Obsah: 2 odvětrávané mušle, 2 sběrače mléka (bez otvorů) , 2 měkké silikonové masážní vložky

  • Prací absorpční vložky

 AVENTVložky pro opakované použití mají bavlněnou přední vrstvu, která je měkká a jemná k pokožce, a absorpční výplň, která odvádí vlhkost z pokožky a zachycuje ji za zadní vrstvou. Vnější krajková úprava podtrhuje ženskost a zamezuje posouvání vložky.

Vložky lze prát v pračce při teplotě 40 °C i sušit v sušičce.

Obsah: 6 vložek a sáček na praní

  • Termovložky 2v1

 AVENTKomfortní termovložka jemně pečuje o nalité prsy, kojení je snadnější pro maminku a dítě.

Teplé použití – stimulace toku mléka před kojením.

Studené použití – zklidňuje bolestivá místa či nalité prsy.

Obsah: 2 termovložky, 2 návleky

  • Chrániče bradavek (redukce)

 AVENTChrániče bradavek AVENT jsou vyrobeny z tenkého měkkého silikonu a chrání bradavky před poškozením a popraskáním během kojení. Tvar motýlích křídel umožní dítěti kontakt s pokožkou maminky. Dítě cítí vaši pokožku a na chránič si snadno zvykne. Po uzdravení bradavek se dítě snadno vrátí k normálnímu kojení.

2 velikosti – small a standard.

Obsah: 2 chrániče bradavek

Upozornění: Chrániče bradavek jsou navrženy pro citlivé nebo popraskané bradavky, jejich použití konzultujte s odborníky.

  • Krém na bradavky (30 ml)

 AVENTZvláčňuje a zjemňuje suchou nebo citlivou pokožku. Aplikuje se jednou nebo dvakrát denně během těhotenství, aby se pokožka připravila na kojení, a po porodu mezi kojením nebo k udržení zdravé vláčné pokožky. Před kojením není nutné krém smývat.

Obsahuje MedilanTM, ultra čistý lanolin, který proniká do vrchní vrstvy pokožky, aby zlepšil hydrataci a vláčnost. Dále obsahuje přírodní ingredience kokosový olej a aloe vera, které hydratují pokožku a zjemňují bradavky.

Bez přidaných barviv, parfému a konzervačních látek

Více najdete na www.philips.cz

Naše články:

Reklama