Kojení, toť téma, o které dnes běží. Další čtenářkou, která do něj přispěla, je Dispečerka. Jaký byl její vztah ke kojení napovídá už název jejího příspěvku...

Kojila jsem spíše z pohodlnosti

Kojila jsem oba dva syny něco přes rok. Musím ale přiznat, že než z nějakého velkého přesvědčení, bylo to spíše z pohodlnosti. Nemusela jsem v noci kvedlat žádné sunárky a když miminko v noci zaplakalo, přiložila jsem si jej k prsu a bylo! Kolikrát jsme při tom usnuli oba dva. Mohla jsem s dětmi taky jezdit na delší procházky a nestrachovat se, že budou mít hlad, protože jsme si nosili svoje ,,mlíčko" sebou. Byly to hezké časy. Ráda na ně vzpomínám. Ze zkušeností mohu také potvrdit, že mí kluci byli tak nějak zdravější než děti, které jsem znala v okolí a kojené nebyly, nebo jen krátce. Asi to má něco do sebe!

Zdraví,
Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kojení!

Jaké jsou vaše vzpomínky na kojení?

Pište mi své příspěvky na téma „kojení"! Odpovězte na výše položenou otázku, nebo svou odpověď nějak rozviňte. Napište i o svých zkušenostech, co si myslíte o dlouhodobém kojení, třeba do čtyř let věku dítěte a naopak, co si myslíte o ženách, které vůbec nekojí? Kdy jste přestala kojit? A jaký je váš nejkrásnější kojící zážitek? Kojila byste na veřejnosti? Otázek ke kojení je zkrátka mnoho. Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, jinak nebudou mít šanci na získání skvělého dárku: dévédéčka Cvičení po porodu a čaje Lipton broskev a mango v pyramidových sáčcích!

Příspěvky posílejte na e-mail...

Reklama