mamavitPlánujete miminko? Nebo ho čekáte? Anebo už přišlo na svět a každou chvilku se hlásí o svou porci mléka? Pak prožíváte období plné radostí, ale také starostí - především o to, aby bylo miminko zdravé.

Pro zdraví miminka se každá maminka snaží udělat maximum. Období těhotenství představuje obrovský nápor pro organismus ženy a je spojené s velkým výdejem energie. Právě proto zde důležitou roli hrají správná výživa a dostatečný příjem vitaminů a minerálů, které příznivě ovlivňují vývoj plodu. Příchodem miminka na svět ale starosti s vyváženou stravou nekončí. Ačkoliv se život novopečené maminky točí téměř výhradně kolem péče o miminko, právě množství a kvalita mateřského mléka, které je v prvních 6 měsících života jediným zdrojem živin velké většiny děťátek, závisí na tom, jakou stravu maminka přijímá.

Chcete-li mít jistotu, že svému miminku předáváte vše, co potřebuje pro správný vývoj, je vhodné sáhnout po vitaminových přípravcích určených speciálně pro těhotné a kojící maminky.

Nejprodávanějším a dlouhodobě nejoblíbenějším přípravkem mezi maminkami i odborníky je GS Mamavit.
Proč právě GS Mamavit?

  • nabízí kompletní a vyvážené složení, které pokrývá potřeby miminek i maminek ve všech důležitých obdobích - v těhotenství, v období kojení nebo již před plánovaným otěhotněním.
  • GS Mamavit byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze Podolí - respektuje stravovací zvyklosti českých žen a jeho složení je v souladu s nejnovějšími výživovými doporučeními.
  • GS Mamavit dlouhodobě doporučuje řada gynekologů po celé České republice.
  • GS Mamavit má jednoduché a pohodlné dávkování - pouze 1 tableta denně.
  • mamavitNeobsahuje barviva ani konzervační látky.
  • Kvalita přípravku GS Mamavit je prověřena dlouholetou oblibou mezi českými maminkami - GS Mamavit již 9 rokem na trhu!

Jak GS Mamavit užívat?

  • 1 tabletu denně po jídle nebo s jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (nejlépe čisté vody). Nedoporučujeme užívat souběžně další vitaminové přípravky.
  • GS Mamavit doporučujeme užívat před otěhotněním, po celou dobu těhotenství a kojení.

Více informací na jdete na www.mamavit.cz

 

Reklama