Většina maminek musí dříve nebo později vybrat vhodnou lahvičku pro své dítko. A že to není úkol jednoduchý, o tom by jistě mohly dlouze vyprávět. Ať už vaše miminko potřebuje lahvičku od prvních dnů, protože jste z nějakého důvodu nemohla nebo nechtěla kojit, nebo právě plánujete přechod z kojení na lahev, vždy platí, že vybrat kvalitní lahev je velmi důležité.
5adef2cb48732obrazek.jpg

5adef2db58ee4obrazek.jpgNa trhu je nepřeberné množství lahviček a kromě designu, který nás zaujme na první pohled, potřebujeme hlavně, aby lahvička byla funkční a krmení pokud možno zjednodušovala. A aby vyhovovala našemu malému, hladovému dítku.

Představili jsme vám krásné kojenecké lahve MAM s unikátním systémem Anti-Colic, které jsou vhodné pro miminka už od narození. Více o těchto lahvičkách si můžete přečíst zde:

Na základě účasti v anketě jsme vybrali dvacet z vás, které se svými miminky otestují tyto krásné lahve.

A nyní vám přinášíme první recenze od maminek.
Pozn. red.: Texty byly redakčně upraveny.

Iva Truksová se synem Sebastianem

5adef27aa677eobrazek.jpg

Náš Sebastian je velký jedlík, a tak se další lahvička výborně hodila! Jen musíme koupit savičku číslo 1, protože tato dvojková má na něj ještě moc rychlý průtok - Sebastianovi je 9 týdnů. Oceňuji na lahvičce, že má samosterilizační vlastnosti-odšroubovatelné dno a dá se tak sterilizovat v mikrovlnce. My jsme pořídili sterilizátor, protože jedeme krmení ve velkém! :-). Lahvička je bezva velká a užije se nejen od druhého měsíce, ale i později.
 
S přáním hezkého dne
 Iva Truksová (Eliana) a Sebastian Truksa

Pavla Říhová se synem:

5adee9d7af2a5obrazek.jpg

Lahvička se mi velmi líbí, savička synovi vyhovuje a ihned si na ni zvykl. Bříško ho po použití lahvičky nebolelo, systém anti-colic tedy funguje dobře. Já jsem ocenila funkci samosterilizace v mikrovlnce. Navíc se dá lahvička rozložit, a díky tomu se jednoduše čistí.  Dudlík nám také vyhovuje. 
Moc děkujeme za možnost testování. :-)
S pozdravem,
Pavla Říhová

Vendula Janků

5adef28fc8178obrazek.jpgPředem chci moc poděkovat za možnost testování. Lahvička nás velmi mile překvapila. Savička nám sedí bez problémů a na bolení bříška nám také pomohla, což jsme potřebovali. Další výhody jsou, že je velmi lehká, dobře se umývá (lze celá rozložit), plast nezapáchá a designově je také moc hezká.
Takže my určitě doporučujeme. :) 
S pozdravem Vendula Janků

Marie Svobodová:

Přiznám se, že po lahvičce MAM už jsem delší dobu pokukovala. Zaujala mě už v obchodě svým nádherným designem. Jen jsem stále váhala, proto mi možnost testování udělala obrovskou radost. Synovi se lahvička také okamžitě zalíbila, tak to byl první krok k úspěchu. :) Savička lahvičky je opravdu velmi jemná, velikost otvoru nám nyní vyhovuje, s průtokem není problém. Co je ale naprosto úžasné pro mě je, jak se lahvička dá celá rozložit (myslím hlavně její šroubovací dno) umýt, pohodlně sterilizovat, to je za mě vynález století! :) Lahvička je u nás neustále v plné pohotovosti a stále je krásná, i když ji myji v myčce. Za mě má jedničku s hvězdičkou a budu ji rozhodně kupovat dál.

Děkuji a zdravím,
Marie S.

Jsme velmi rádi za tak krásné a pozitivní recenze lahviček MAM Anti-Colic, všem maminkám za ně děkujeme a těšíme se na další!

Čtěte také:

Uložit