Pro kojence je přirozené sát z matčina prsu. Ne vždy to ale jde, nebo už je zkrátka čas přejít na mléko umělé. Proto jsme vám představili krásné kojenecké lahve MAM s unikátním systémem Anti-Colic, které jsou vhodné pro miminka už od narození, a vybrali jsme dvacet z vás, které tyto lahvičky se svými miminky testovaly.

Více informací o těchto lahvičkách naleznete ZDE.

Již v předchozím článku jsme vás seznámili s prvními recenzemi, které si můžete přečíst ZDE.

Maminky měly možnost otestovat nejen lahvičku, ale také dudlík od totožné značky MAM.
5b152f71c55ffobrazek.png

Jak hodnotily další maminky kojenecké lahve MAM Anti-Colic?

Pozn. red.: Texty byly redakčně upraveny.

Jana Š.

Značku MAM mám velice ráda a používala jsem ji již u prvního syna. Takže pro druhého to byla jasná volba a kupovala jsem vše jen od značky MAM. Dudlíčky i lahvičky mají moc krásný design a jsou skvělé. Nejvíc se mi líbí na dudlíčkách ten „sametový“ konec. Nemohu si na nic stěžovat a jsem se vším nadmíru spokojená. 100% lahvičku doporučím všem svým kamarádkám, co jsou v očekávání, nebo už děťátko mají.
5b152eaa7fadaobrazek.png

Jana P.

Můj malý synek se bohužel na lahvičku a dudlík nepřisál, on to tak s některými dudlíky má, že je prostě nechce. Nevím, podle jakého klíče si vybírá. Ale lahvičku používáme k rychlé přípravě noční dávky mléka, protože se dá samostatně sterilizovat v mikrovlnce, což je praktické.

Michaela L.

S dcerou jsme dostaly na otestování „antikolikovou“ lahvičku a dudlík od značky MAM. S produkty od značky MAM jsme spokojené, dcera dudlík tedy moc s radostí nepřijala, ale na druhý pokus už mu přišla na chuť. Lahvička měla o dost větší úspěch, z žádné jiné už pít nechce. Produkty můžeme doporučit a děkuji za možnost je testovat.
5b152ecb8844bobrazek.png

Simona O.

Předně bych chtěla moc poděkovat za balíček. Hned jsme vše vybalily a začaly zkoušet. S produkty společnosti MAM už zkušenost máme, používali jsme je už u syna (a na noční mlíčko používáme stále), takže jsme věděli, „do čeho jdeme“, co se lahvičky týká. Ta je bezvadná pro všechny věkové kategorie. Velikost báječná, savička super a tvar lahvičky na jedničku. :-) Další produkt, který jsme měly možnost díky vám vyzkoušet, byl dudlík. Elfi si ho okamžitě zamilovala a nechtěla ho dát z pusinky. Když jsem jí pak zkoušela vrátit zpět její starý dudlík, odmítala a chtěla jen ten od MAM. Takže zřejmě nová závislost (smích).

Závěrem je tedy nutno říct, že lahviček dokoupíme více na výměnu a dudlíky budeme muset nakoupit do zásoby. Ještě jednou moc děkujeme za úžasný testovací balíček.
5b152ee2b9fb6obrazek.png

Věra Š.

MAM Anti-Colic láhev­ se příjemně drží a je lehká. Savička má dobrý tvar, který miminko snadno pusinkou uchytí.  Lahev obsahuje praktický kryt savičky, který i po několika použitích stále drží a nic neprotéká. Celá lahev se dá snadno rozložit a očistit.
5b152ef61e593obrazek.png

Jiřina U.

Osobně jsem nečekala, že mě testování lahvičky MAM anti-colic tak příjemně překvapí. Vyzkoušeli jsme lahvičky od více výrobců, ale nyní je to již jasné - máme vybráno.
Unikátní dno s větracími otvory, díky nimž je pití snadnější a plynulejší, je skvělý vynález, ale nás více zaujala, tedy vlastně naši Leontýnku, ta jemná savička - no prostě SUPER.
Bonusem je sterilizování v mikrovlnné troubě. Díky snadnému rozebírání a samosterilizaci se dá zvládnout i delší výlet. Dokonce nám ji v jedné restauraci bez problémů „šoupli“ na pár minut do mikrovlnky, a my tak mohli pokračovat bez nutnosti vrátit se zpátky domů. Určitě zůstaneme lahvičkám MAM věrni. Děkujeme za možnost testování.

Soňa K.

V první řadě bych ráda poděkovala za možnost testování lahvičky MAM - Anti Colic. Lahvička se nám líbí a dobře slouží, savička je perfektní, je měkká a otvor je dostatečný a nyní nám vyhovuje. Velkou výhodou je údržba celé lahvičky, dno se dá celé odšroubovat a lahvička jde celá rozložit, dobře se tak vymývá a sterilizuje. Po pití z této lahvičky nemá dcerka bolesti bříška, takže jsem velmi spokojená, že systém Anti- Colic opravdu funguje, jak je na obalu lahvičky napsáno. S lahvičkou jsem spokojená, dobře se udržuje a dcerka ji dobře přijala.

Kateřina V.

Mockrát děkuji za možnost testování. Lahvička je až od dvou měsíců a my máme doma 17denní miminko, takže si bude muset na lahvičku ještě chvíli počkat, každopádně na mě udělala dojem svým designem a praktičností, je skvělé, že se dá úplně rozebrat a sterilizovat v mikrovlnce.

Klára A.

Děkuji za možnost testování lahvičky MAM. Zatím jsme ji využili pouze několikrát při velkém teplu, kdy jsem pro syna připravila čajík na ven. Ale s lahvičkou jsme oba spokojeni. Dobře se drží a výhodou je i to, že se dá sterilizovat v mikrovlnce. A samozřejmě krásný design je další plus :-), lahvičky od MAM určitě využijeme i později.

Božena B.

Výhru využívá můj pravnouček Davídek :-). Lahvička MAM Davídkovi vyhovuje. Dá se velice dobře umýt a i hezky vypadá. Jen jsme museli vyměnit savičku za menší. 
5b152f1ff219bobrazek.png

Lucie Ch.

Lahev má nezvyklý tvar, v dolní části je rozšířená a plast je jakoby více zpevněný, díky tomu se výborně drží. Obrázek kočičky je roztomilý a líbil se i mé starší sedmileté dceři. Čištění před sterilizací je delší, neboť lahvičku je možné celou rozložit na jednotlivé díly a tím i kvalitněji umýt, takže delší možnost vymytí se vyplatí. Samosterilizační funkci nevyužijeme, neboť nemáme mikrovlnou troubu a koupili jsme elektrický sterilizátor. Je třeba dbát na důkladné „zacvaknutí“ těsnění v dolní části, jinak se do lahvičky může dostat voda, nebo naopak může voda vytékat. Dceři se ze savičky pije velmi dobře, řekla bych, že ze začátku měla problém rozeznat, zda pije z láhve, nebo z prsa (krmíme oběma způsoby).
5b152f327db7aobrazek.png

Jana G.

Na testování lahvičky jsem se moc těšila. Jelikož používáme dudlik od MAM, říkala jsem si, že je fajn vyzkoušet i lahev. Sice nám přišla růžová lahvička pro kluka, ale to nevadí. Velice mě překvapilo, jak je lahev dobře omyvatelná a hlavně, jak se dá hezky rozšroubovat a čistit. Co mě nepotěšilo, byla odměrka, která se nedá postavit a použít jako odměrka. Ondráškovi nevyhovovala savička, je od dvou měsíců a my dostali lahev, jak bylo malému 5 týdnů, tudíž nestíhal v pití, a tak je tomu i teď, a to má 9 týdnů. Výhoda lahvičky je taky v tom, že je dostatečně velká. Lze používat při jakémkoliv množství mlíčka, což je velké plus a nemusí se kupovat větší. Za mě velká spokojenost, designově hezká, barevná. Určitě bych doporučila. Děkuji za možnost testování, určitě budeme nadále používat. 

Sandra M.

Lahvička je za nás super. Při druhé dceři, která trpěla kolikami, opravdu hodně pomohla. Zmírnila polykání vzduchu. A čištění lahvičky nemá konkurenci. Za nás top.

Martina B.

Děkuji předně za možnost testovat lahev MAM, lahev je poddajná, dobře se drží, dobře se čistí, oceňuji tvar padnoucí do ruky, jak pro maminku, tak pro miminko. Objem je dostačující, jak pro mléko, tak i pro vodu či čaj. Lahev se dobře vymývá. Savička je měkká a poddajná.

Andrea O.

Lahvička MAM je u mne naprostá jednička. Má nádherný design, je lehká a dobře se drží i dětičkám samotným. Dalším obrovským plusem je to, že nemusíme pořizovat sterilizátor - lahvička to zastane sama. Navíc díky šroubovacímu dnu se snadno umyje každý kousek lahvičky, takže si mohu být jistá, že je naprosto čistá. A funkci anti-colic také velmi oceňuji. Jde poznat, že při pití z této lahvičky polyká syn méně vzduchu dokonce než při kojení. Za mne jednička s hvězdičkou a vřele doporučuji. :)

5b152f7ebd5acobrazek.pngJsme velmi rádi za tak krásné a pozitivní recenze lahviček MAM Anti-Colic, všem maminkám za ně děkujeme!

Čtěte také: