Kohout

Lidé narození v letech 1957, 1969, 1981, 1993 a 2005 jsou jedni z mála, kteří žijí přítomností. Neohlížejí se zpět, ani nemají ambice nahlížet do budoucnosti. Bývají extroverti, rádi dávají své úspěchy na odiv a s krutou upřímností říkají okolí to, co si o něm myslí.

Často cestují a mívají problémy s autoritou, sami jsou dost panovační. Koneckonců i jejich zvířecí protějšek je vždy “králem” kurníku a dokáže to dát patřičně najevo. Pokud už se rozhodnou vyjevit své sympatie, myslí to upřímně a vážně.

S Buvolem bývají skvělými partnery, s Hadem si dobře rozumí a mají stejný smysl pro humor. Se Zajícem se nesnesou.

V roce 2006 by se jim mělo dařit v práci, měli by sršet novými, kreativními nápady a pokud je dokáží zrealizovat, neměl by je minout úspěch. Pozor by si měli dát na přílišný stres.

Pes

Podobně jako jejich zvířecí protějšek jsou věrní a oddaní. A jsou to lidé, kteří se narodili v letech 1958, 1970, 1982, 1994 a 2006. Pokud je získáte za přátele, získáte nejlepšího přítele, jakého jste si mohli přát. Bude vám skvělým společníkem, parťákem i oporou. Psi jsou velmi společenští a nevadí jim probírat své nejniternější pocity na veřejnosti. Jsou velmi dobrými partnery také pro manželství. Rodinu berou velmi vážně a skvěle se o ni, partnera, děti i domácnost starají.

S Tygrem se navzájem podporují a posouvají kupředu. S Koněm jsou si prostě souzeni. Naopak s Drakem se neshodnou téměř v ničem.

V roce 2006 by mohl Pes postoupit v práci. Naskýtá se také možnost nového, lepšího bydlení a také se rýsuje na obzoru nový vztah.

Vepř

Lidé narození v letech 1959, 1971 ,1983, 1995 a 2007 patří mezi Vepře. Zatímco v naší kultuře jsou vepři považováni za zvířata nečistá, ve východních kulturách je berou jako rodinné zvíře. Vepři jsou velmi zruční řemeslníci, výborní a hlavně citliví lékaři nebo ošetřovatelé. Jsou velmi, ale opravdu velmi tolerantní. Rádi opomíjí chyby svých blízkých. Měli by se naučit také říkat “NE”. Velmi často míváte v jejich společnosti pocit, že jste lepším člověkem. Posouvají vás někam dál.

S Ovcí mívají harmonický vztah. Se Zajícem si také dobře rozumí a vzájemně se podporují. Naproti tomu s Hadem se nedokážou soustředit na budoucnost.

V roce 2006 jej čekají zkoušky, které by měl v druhé polovině roku úspěšně překonat. Nevyhýbejte se společnosti, mohli byste potkat někoho zajímavého.

V čínském horoskopu nejsou roky stejné jako v našem kalendáři. Rok zpravidla začíná koncem ledna. Ale není pevně dáno, který den přesně to je. Každý rok začíná jinak a jinak končí. Proto pokud jste narozeni v lednu či začátkem února, je potřeba zjistit přesněji, do kterého roku patříte.

Zdroj: mimo jiné i www.vestirna.com   

Reklama