Miluju Jeremy Ironse, vím, že jsem střelená. Ale tato "vášeň" trvá mnoho let. Je naprostým opakem mého manžela. Vyžilý, typický intelektuál. Stejný typ jako Michael Stipes - frontman kapely R.E.M. Tito muži mě vždy okouzlí. Asi mě něco přitahuje na jejich zhýralém zevnějšku. Žádný film si nenechám ujít... Třeba Lolitu. I pro film o úchylných dvojčatech porodnících /nevzpomínám si na titul/ ztvárnil úžasně.

Ema


Ahoj Radku!
Měla jsem hodně idolů, ale od prvního dílu Matrixu je všechny spolehlivě poslal do propadliště dějin jediný Muž, který si zaslouží být středem mých snů – nic na tom nemění fakt, že se do nich občas vetře i někdo jiný ;-))) – můj milovaný Chladný vánek vanoucí přes hory. Ano je to on, Keanu Reeves.

A co bych dělala, kdyby se s ním potkala? Pravděpodobně bych sedla na zadek a koukala s otevřenou pusou, z koutku úst by kanula slina a poulila bych oči – prostě chovanec ústavu pro mentálně postižené na procházce! 

A proč zůstane  jen mým snem?  Za prvé neumím anglicky ani dobrý den, za druhé vypadám jak Michelinka, a za třetí ... a za páté ..... a tak prostě zůstane jen mým snem  :- (((((   Ale krásným!  

A věřte nebo ne, v jednou snu už jsem mu porodila dvojčata. .-)))) a přitom ani na nějaké mechtle nedošlo!
Ahoj a krásné sny přeje Markýza


Co si představit pod pojmem „IDOL“ ? S přibývajícími léty se samozřejmě pod tímto slůvkem schovávají osůbky, které se neustále mění a je krásné podívat se zpět na to, jak se náš vkus vyvíjí ať už k lepšímu nebo horšímu.

I já jsem už v dětství snila o svém idolu, jímž v té době byl Hurvínek. Zbožňovala jsem jeho úžasný humor a taky to, jaký byl frajer hlavně pře Máničkou. Dále to byl táta, protože to byl takový můj ochranitel a na co sáhnul, to se mu povedlo a se vším si dokázal poradit.

S probíhající pubertou to samozřejmě byli spolužáci, většinou Ti, kteří o mě nezavadili ani pohledem ( upřímně – když se dívám na fotky z té doby, ani se jim NEDIVÍM!) a pak nastoupila řada televizních hvězd, které mě drží do dneška:

 

MILUJI – Brada Pitta, pro jeho neodolatelný úsměv, krásné oči a …..

MILUJI – Keanu Reevse, pro jeho magický pohled, vypracovanou postavu a…

 

            Je nádherné mít svůj idol a je velmi příjemné se na něj ALESPOŇ dívat a snít o něm, i když cítím v zádech pohled s koulejícíma očima, co že to tu plácám, vždyť se na ty chlapy nedá dívat.

 

            Nezbývá mi než dál tajně snít svůj sen, jaké by to bylo, kdyby….

 

Ale teď už zpátky na zem, přece jen i toho, co jsem si vzala býval můj IDOL a bojovala za to, abych ho získala, což se mi povedlo a teď mi ještě zbývá mu vysvětlit, že lepší je o někom snít než za ním tajně utíkat…

 

                                                                       nikinik

 


Pod pojmem virtuální idol jsem  si dřív představovala idoly naprosto nedostižní – např. Mick Jagger, to mi kolena přímo měknou! Ale jednoho krásného dne jsem začala mít svého vlastního virtuálního idola po netu. Vydrželo to asi 2 roky, už není jen virtuální…

Takže, vlastně, já můžu kleknout před mojí počítačovou bednou a děkovat. Ovšem, zase se zasnít a ten Mick…………

catcat

 


Jé těch chlapů je tolik, že vydám i další pokračování. .. za chvilku a vám všem - jmenovite catcat, nikinik, Markýze i Emě mnohokrát díky...

 

Reklama