Pohodová letní komedie Petra Kolečka vás možná nadchne pro beach volejbal, ale zcela jistě vám procvičí dokonale bránici. Upřímně – nečekala jsem, že mě tento snímek až tak pobaví. A posune v pochopení „po čem muži touží a jak to vlastně vidí“ – s patřičným nadhledem.
nový film Přes prsty
Navzdory hvězdnému obsazení (Petra Hřebíčková, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Denisa Nesvačilová) je jasnou jedničkou filmu šarmantní Jiří Langmajer, jenž ztvárnil postavu stárnoucí muže, který o životě a ženách ví opravdu hodně. A nebojí se svoje znalosti použít. Scénárista mu údajně roli nejen napsal na tělo. „Role Rudolfa Jíry je vlastně představa Petra, jak by se on mohl (nebo chtěl) chovat obklopen ženami, až mu bude přes padesát. Je to vtipně a sarkasticky napsaná role pro chlápka v mém věku, kde mohu zúročit svoje bohaté životní zkušenosti a především zkušenosti z naší předešlé práce,“ vysvětluje oblíbený herec.
nový film Přes prsty
Vojtěch Dyk pak naopak ztvárnil nádherně omezeného sportovce, jenž zatím o životě nepochopil lautr nic. Ale nebojte – ono mu to jednou dojde a jeho postava projde dost překvapivým vývojem.
nový film Přes prsty
K letnímu filmu patří samozřejmě také chytlavá písnička.


Režisér a scénárista Petr Kolečko (Lajna, Zakázané uvolnění, Padesátka, Masaryk, Okresní přebor a Most!) s Jiřím Langmajerem, kterého netřeba představovat. A dámy, on je čím dál lepší. Fakt.
Přes prsty
Přejeme příjemné filmové a sportovní léto. P.S. Jo a o ruku samozřejmě požádá hlavní hrdina komplexní dospělou ženu, ne holku s jednoznačným instantním parametrem… 

Přečtěte si také:

Reklama