Přes celé léto probíhala soutěž, kdy jste nám posílaly příběhy, jak v létě bojujete s atopickým ekzémem. Přišlo nám několik příběhů, za které vám moc děkujeme.  Většinu z nich jsme zveřejnili. Nyní jsme vybrali 3 výherkyně, které odměníme vůněmi Avon Scent Essence blooming lotus.

Výherkyněmi se stávají:

  • Vendááá
  • Veselá
  • Soňa M.

Gratulujeme!

Všechny příběhy najdete zde:

ekzemProblematika ekzému je ale celoroční. Určitě nyní s nástupem podzimu a chladného počasí řešíte opět své potíže. Připravujeme další výzvu, zajímá nás, jak řešíte stavy, kdy máte na těle větší ložiska ekzému. Jak vám tento stav ztrpčuje život a jaké máte osvědčené rady pro ostatní. Tuto výzvu vyhlásíme příští týden.

Jsme rádi, že se s námi chcete podělit o svůj příběh, své trápení a zkušenosti. Těšíme se na další emaily a hezké reakce pod články, které postiženým dodají sílu k boji s touto nekonečnou nemocí.

 

Naše články:

Redakční tip: Online klinika pro atopiky

OKA je audiovizuální internetový projekt, jehož cílem je pomoci všem lidem, kteří se léčí s atopickým ekzémem. Dětem, jejich rodičům i dospělým pacientům.

Jak OKA vypadá a funguje?

Na webových stránkách www.atopickyekzem.org/optin se může do vzdělávacího projektu zaregistrovat každý zájemce.

Skupina předních českých dermatologů zde připravila seriál edukačních videí o atopickém ekzému, jeho příčinách, projevech, léčbě a prevenci. Všechna videa tvoří 4 základní lekce, jimiž musí postupně projít každý registrovaný návštěvník online kliniky OKA. Lekce nelze přeskakovat, jsou na sebe navázány tak, aby poskytly pacientovi co nejkomplexnější pohled a porozumění v problematice atopického ekzému. Součástí videí jsou také názorné animace, co spouští atopický ekzém nebo jak fungují lokální léky na atopický ekzém.

Doporučujeme: www.atopickyekzem.org/optin.

Reklama