Myčka nádobí je pracovitá a tichá pomocnice, která šetří nejen ruce a čas, ale také peníze za vodu a energie. Není tedy divu, že myčka nádobí se stává standardní výbavou většiny domácností.

Každá kuchyň si s myčkou poradí

IElectrolux zde platí pravidlo, že velikost vašeho bytu vás nijak neomezuje ve výběru myčky. Můžete si vybrat myčku úzkou, pokud jste v domácnosti dva a špinavého nádobí zase tolik nemáte. Myčka má šířku 45 cm a je nabízena ve verzi pro vestavbu i volně stojící. Dle konceptu interiéru je možné si vybrat myčku v barvě bílé či barvě nerez. Pro velkou rodinu jsou ideální myčky o šířce 60 cm. Vejde se do ní 12 sad nádobí a můžete si vybrat variantu s LCD nebo LED displejem a samozřejmě můžete bez problémů rozhodnout i o barvě, tak aby byla v souladu s vaším interiérem. Pro tzv. singlisty společnost Electrolux připravila kompaktní myčku Daily4two.Pohodlně v ní umyjete 5 souprav nádobí a její sympatické rozměry 45x55x48 cm se vejdou téměř do každé kuchyně.

Vhodné pro všechny druhy nádobí

Myčky společnosti Electrolux jsou koncipovány tak, aby se přizpůsobily různým materiálům a různým tvarům nádobí. Zvláštní programy dobře pečují o hrnce a pánve. Speciální pozornost je také věnována mytí skla. Vybrané modely myček jsou vybaveny speciálními gumovými hroty ve vrchním koši, které ochrání sklenice před poškozením a zároveň zabraňují jejich překlopení.

Rychlost a úspora je naším koníčkem

Všechny myčky jsou vybaveny rychlým programem, který nádobí umyje za 30 minut při teplotě 60 °C a s nejvyšší účinností mytí. Tedy pokud pospícháte, myčka je vaším pomocníkem. Ruční mytí nádobí je nejen otravné, ale také velice náročné na spotřebu vody a energie nutné pro její ohřev, pokud domácnost nedisponuje přívodem teplé vody. Jedním z nejlepších způsobů, jak v domácnosti ušetřit, je investovat do myčky nádobí.

Společnost Electrolux nabízí myčky disponující energetickou třídou A, účinností mytí nádobí a sušení v kategorii A. Nejvýkonnější myčky spotřebují maximálně 12 l vody na jeden mycí cyklus 12 sad nádobí. Stejné množství nádobí umyjete ručně se 60 l vody. S myčkou tedy uspoříte nejen čas strávený mytím nádobí, ale také peníze.

Myčky také disponují funkcí odložený start, kdy mytí nádobí naprogramujete na dobu mimo energetickou špičku. Nové modely myček Electrolux z řady Green range nabízí také funkci Save, díky níž ušetříte až 25 % energie nutné pro sušicí cyklus.