Zdravím všechny ženy-in,
na téma stěhování musím reagovat, jelikož jsem se stěhovala už několikrát.

Poprvé to bylo v mých 5 letech, ale to už si moc nepamatuji, vybavuji si jen velké stěhovací auto a mávání babičce. Stěhovaly jsme se s mamkou k jejímu budoucímu manželovi.

Po deseti letech, jejich manželství skončilo, přibyla mi ségra, a tak jsme se s mamkou stěhovaly, teď už ve třech k jinému, budoucímu manželovi. Bylo mi 15, moc se mi nechtělo, ale co jsem mohla dělat. V novém bydlišti se mi docela rychle zalíbilo, našla jsem si nové kamarádky a bylo to fajn.
Po třech letech, v období mé maturity, jsme se stěhovaly zase, jelikož mami se rozvedla potřetí. Do bytu 1 plus 1, bez teplé vody a koupelny. Ale to mi nevadilo. Spíš jsem byla smutná z toho, že tam nikoho nebudu znát

Půl roku nato jsme se stěhovaly počtvrté, to jsme vyměnily 1 plus 1 za garsonku, kde zase byla teplá voda s koupelnou. Z této výměny jsem měla velkou radost.
V té době jsem začala chodit s mým nynějším manželem, bylo mi čerstvě 19. Po dvou letech chození jsme si našli společný podnájem, a já se stěhovala popáté, tentokrát sama a radostně.

Stěhování číslo 6 se konalo za další 2 roky, měsíc po naší svatbě, jelikož majitel našeho pronajatého bytu ho chtěl prodat a měl i kupce.
Stěhovali jsme se narychlo k manželově babičce, kde jsme bydleli 6 let. Během té doby jsme si hledali něco svého, což se nám povedlo a v září 2004 jsme se stěhovali konečně do svého 3 plus 1. Bylo to mé sedmé stěhování, tak doufám, že 7 mi přinesla konečně štěstí.
Stěhovat se už doufám nebudeme.
To by muselo být jedině do vily s bazénem, jak já říkám.
Jen chci ještě dodat, že první stěhování bylo nejdelší cca 30 km, ostatní vzdáleny kolem 15 km.
Nic drastického.

Edith1975 


Milá Edith1975,
vy jste měla pěkně kočovný život.
přeji vám, abyste konečně zakotvila v tom sedmém šťastném přístavu a nezdědila "kočovné geny" po mamince... 

Reklama