Jaký by to byl zvířecí den bez koček DanyD! Máte je tady, milé dámy, i s čerstvými koťátky.

Jedním slovem nádhera. Moc děkuju za příspěvek, milá DanoD. Přeju hezké odpoledne.


Moje kočky určitě skoro všichni znáte. Je to divné, ale o nějaké pamlsky fakt nestojí. Mají svůj nepřetržitý servis „ól inklůziv“ včetně každodenního pribiňáčku před zprávami - pořádek musí být. Zato ale odměňují ony mě... náklonností, přátelstvím a sem tam i koťaty.

Zrovna letos na prvního máje přivedla naše Otylka na svět 3 malé pumprliky.

dan

DanaD

Vzkaz od DanyD: Abyste viděli, jak je u nás Žena-in oblíbená, tak posílám foto, že i kojící kočky to sledují.

ten

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama