630690a1263faoriginal.jpg

Foto: Shutterstock

Videa pro kočky jsou dlouhá i 8 hodin a jsou na nich ptáci. Nebo veverky. Anebo myši. To je vše. Kočky to dost baví a vydrží na to koukat celé hodiny. Nevýhodou je, že kočky jsou tvrdohlavé, takže vás nenechají koukat na nic jiného. Nedej Bože, aby vás napadlo jim jejich sledování vypnout a chtít si tam dát něco svého. Začnou dělat scény, skákat před televizí a dožadovat se zpět svého oblíbeného seriálu. Takovou zkušenost má většina majitelů koček, kteří jim videa pustili.

Komentáře pod videem na Youtube zkrátka mluví za vše. „Moje kočka tohle miluje. Nehybně na to asi hodinu kouká a občas se snaží dotknout packou obrazovky”, komentuje jeden majitel kočky.

„Díky za tohle video. Moje kočka je plachá a nerada prozkoumává dům, proto mě pořád otravuje. Kočičí televize ji ale baví natolik, že jí dává přednost přede mnou, občas je to super kompromis," dodává jiný komentující.

A další přidává komentář: „Nikdy jsem svoji kočku neviděl takhle nehybně sedět. Je to super hlavně v zimě, kdy venku není nic moc k vidění.”

Pokud taky chcete svého mazlíčka zabavit nebo od něj mít chvíli klid, vyzkoušejte kočičí TV! Až půjdete do práce, stačí pustit některé z videí a vaše kočka má o zábavu postaráno.

Zdroj: autorka článku, Youtube, nytimes, simplemost

Reklama