Není nad to občas změnit složení své kořisti a zatnout drápek do něčeho neprobádaného a dosud nezkoumaného. Třeba takový intelektuál, poznat se to dá snadno, ale ulovit hůř. Jak na věc? Chytře, při troše kamufláže a s příručním akademickým slovníkem se dá nalákat do pelíšku. Citlivější povahy ať raději volí pelíšek virtuální, aspoň nemusí prožít estetický šok z propadlé hrudi a něčeho, co by se ve výjimečném případě dalo nazvat svalstvo.

Intelektuál je ve své psychické podstatě jemný hoch, který se vlastně všeho bojí, kromě maminky, již bezmezně obdivuje. Delší vlasy, pár uhříků i ve zralejším věku, fousky a šála okolo krku, nejlépe i v létě. To je on, pro potěšení srdce ženy šampión. Obvykle mu zájem krásné bytosti s jóni zalichotí. Jednak pro něj jsme skoro všechny krásné a navíc zas tak často nemívá pod peřinou společnost. Lákati to chce decentně, náznaky, odhalené ramínko už může být příliš, ale ta podstata je jinde, musíte porozumět jeho tolik zkoušené duši. Pak počne tát.

V tomto stavu pomyslného nakousnutí intelektuál vydrží dlouho čerstvý, k jeho rozkladu dochází vůbec pomalu. Ale zpět k cíli, lingam je lépe ještě ponechat v klidové fázi a vrhnout se na křehké ego mladíčkovo. Doporučuje se chválit a vůbec rozplývat se nad jeho úspěchy, byť činnost mouchy je mnohdy smysluplnější, a do nekonečna opakovat, že právě na jeho bedrech a IQ stojí tíha světa. Poté se stane něco jako zázrak, spadne k vašim nohám jak shnilá hruška.

Zde je na místě říci, že shnilou hrušku nedobré jest odhodit vidlemi. To by bylo krajně nemoudré, neestetické a navíc zbavit se už tak nádherně nakousnutého masíčka pošetilé. Leže u prachu vašich bot, proto jej zvedněte jako obzvlášť pozoruhodné smítko a kochejte se. Již se blíží okamžik, kdy dojde k naprostému poznání jeho podstaty.

Stačí jen chtít, naznačit o kousek víc, ještě rafinovaněji se odhalit a kořist je vaše. Vzbuďte v něm vášeň a touhu, smyslně si s ním pohrávejte a oddávejte se magii rozkoše. Splní vám každé přání, bude sténat a lichotit, třeba poznáte ráj. Pokud se mu ovšem postaví, duch holt někdy převládne nad hmotou. Ale možná právě vy v tom správném okamžiku budete mít štěstí.

Dostala jste ho, intelektuál se zpronevěřil hodnotám a stalo se ze něj zvíře, už ne bezmocné, ale naopak dokonalé. Sex s ním je zážitek. Ale stejně je nejlepší toto všechno prožít ve virtuální realitě, sice hrozí nějaké emoční škrábance, ale aspoň nebudete muset zavírat oči před svým milencem a u ranní kávy vás nebudou rušit hovory o Thomasově teorému. Klid, taky nevím, co to vlastně je.
Reklama