Tentokrát děkujeme za příspěvek od milovnice koček, čtenářky Vlastinky. Ale nebylo tomu tak vždy. Co naši čtenářku přesvědčilo, že kočka je pro ni lepší? To se dočtete v tomto příspěvku.

kocour

Pěkný den, tak já bych nechodila dlouho kolem téhle zvířecí „kaše“. Jednoduše jsem si dlouho přála psa....no, psa....pejska, malého, takového mazlíka - a pak se ne najednou, ale za to definitivně objevil v naší rodině sedmiměsíční sibiřský kocourek.

Nádhera sama. A já jsem díky němu objevila jednu svojí vlastnost, kterou jsem si nechtěla přiznat  - LENOST ! Ó, bože, jak jsem ráda, že jsem si žádného pejska nepořídila. Já, která tak ráda spím a tak by mě brzké ranní venčení jistě jednou udolalo.Taky si nejsem jistá, že bych zvládla každodenní procházky a štěněčí loužičky, okousané boty a roztrhaný koberec.....Kočka - to je něco jiného.

Ta nepotřebuje žádné venčení, žádné procházky a má svůj záchůdek. Její láska je jen její volba, tu si nemůžete ani koupit, ani vynutit. A když vám spokojeně vrní večer co večer na klíně a projevuje svojí lásku, tak jsem na vrcholu blaha.....jo a prosím vás, za tu mojí lenost mě tu nekamenujte.

Srdečně zdravím všechny přátele chlupaté tlapky.

No jo, je to krasavec. Já znám zase „sibiřana“ černého

A teď máte slovo zase vy, milé ženy-in. Chcete se vyjádřit k dnešnímu tématu? Vychováváte kočky, nebo psy? Proč jste právě pro jedno a ne pro druhé? Čím si pes nebo kočka získali vaše sympatie. Napište nám na adresu

redakce@zena-in.cz

 

Reklama