Já to mám dobrý, mě naši nikdy neřezali... a občas je to poznat:).

Sem tam lepanec, to snad během dětství schytá každý. Dostala jsem překvapivě facku i od učitele na základní škole, ale to se mu celkem nedivím. Byli jsme tehdy jak urvaní ze řetězu, řvali a lítali po chodbě a neustále se courali do třídy a ze třídy. Když jsem zvenčí cásala za kliku, která ne a ne se otevřít (k té zábavě ještě patřilo i přetahování se o dveře),  náhle právě z té druhé strany  "vyletěla pěsť " a já ji držela jak vyšitou!

Panu učiteli zřejmě povolily nervy. Ale nevyužil celou svou sílu, přece jen se krotil... Já ale pořád vzpomínám na to, jak selhaly nervy mně a jak to dopadlo, když u toho byla naše kočka Čudlík. Dcerka tehdy vyloženě zlobila, byla protivná, já plné ruce práce - znáte to. Když už to bylo neúnosné, popadla jsem dcerunku za límec, přehnula ji přes koleno a naflákala jí na zadek vařečkou. Pěkně to přiléhalo i přes tepláčky.

Dcerka měla od narození pěkný ječák a tady ho využila na sto procent. Ona vřískala, já vzteky neviděla a jen jsem funěla. Najednou mi něco těžkého ostrého dopadlo na trestající ruku. Nevěřili byste - ona to kočka! Její zásah způsobil, že má ruka klesla a zůstala jsem stát s otevřenou pustou. Takového zastánce bych opravdu nečekala.

Dodneška nevím, jestli opravdu bránila lidské mládě, nebo jenom svoje citlivé uši. Ať už tak nebo onak, výsledek byl ten, že jsem v bití nepokračovala a šla uklidňovat kočku. Možná se v té chvíli chovala víc mateřsky než já, člověk aby se pomalu styděl před zvířetem, že?

Gerda


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

To mě moje psisko nebránilo, naopak, rozumně zalezlo pod postel, aby taky jednu nekoupilo. A ti mí současní chlupáči by se asi taky spíš udiveně dívali :).

Jaké máte zkušenosti s fyzickými tresty Vy, ženy-in? Dostaly jste někdy "na zadek"? A co Vaše děti? Napište nám na redakce@zena-in.cz!

Reklama