Zajímavou anabázi jsem si užila díky naší kočičce.

Vezla jsem ji v autě k veterináři, měla kýlu. Bylo mi líto ji na tak krátkou cestu strkat do přenosky, seděla hezky vzadu. Veterinář zatím operaci odložil, kóča doma v garáži vesele vyskočila. Druhý den mi manžel přivezl do práce auto a odjel na mém kole. Podezírala jsem ho, že „něco" asi rozšlápl, když byl u psa, ale nic jsme neshledali. Manžel po operaci ztratil čich. Zrovna ve vsi rozváželi kompost na pole, byl tím tedy určen viník vůně".

Hodila jsem tašku dozadu na zadní sedadlo a jela. Po vyřízení na poště do obchodu a ještě jsem chtěla jít na rehabilitaci - a stále mě ta vůně" nějak pronásledovala. Při cestě z parkoviště - najednou - zamazaná sukně! Teprve pak mi to sepnulo: Taška odspodu, pak na klíně, pak sukně a - kočka!

Stačila jsem to sice na WC zaprat, ještě že bylo teplo, ale další cesta byla rychle domů... A moje kóča? Sice se lísala, ale ve své kočičí duši se jistě moc chechtala!

Samík97


:))) Děkujeme za pěkný příspěvek, byť je ze soudku těch drsnějších". :)

Nutno říci, že mám také jednu podobně nemilou historku - jela jsem autem na místě spolujezdce, pudlici na klíně... A drahoušek místo aby aspoň naznačila, že je jí nevolno, prostě najednou otevřela tlamičku, a aniž by se zvedla či očko otevřela, ohodila... řadící páku :). Potvora :).

Zažila jste při cestování se zvířaty nějaký zajímavý příběh? Co si myslíte o zvířatech v dopravních prostředcích? Podělte se s námi o své zážitky a názory na redakce@zena-in.cz!