Zdravím všechny milovníky zvířat.

Opuštěné, zanedbané kotě jsem si vzala hotelový pokoj. Byli jsme poslední zájezd, sezona končila. Jak ale dostat kocoura do Čech, toť dilema.

Řidič Milan mi dovolil vzít ho do autobusu. Partě mladých lidí z Kolína to bylo fuk, nějaký kocour je nezajímal. Vybavila jsem se taškou s pískem, potravou a vodou. Měla jsem velké obavy, jak bude transport probíhat.První věc byla, že se v přenosce hrozně bál a žalostně mňoukal. Vyndala jsem ho a on se spokojeně uvelebil na klíně. Tak to střídal se mnou a mojí kamarádkou Janou. Když se začal vrtět a hledat místo, kde by udělal potřebu, rozdělala jsem igelitku a on vzorně šel a vyčural se do písku. Úplně jsem žasla nad tou kočičí inteligencí.

 

 

 

 

Vůbec ho za těch 22 hodin jízdy z Gargana do Prahy nenapadlo slézt ze sedadla a někde šmejdit. Tak jsme šťastně a bez problémů docestovali domů.

Díky lásce ke kočkám jsem si přidělala pořádný problém. K Timovi přibyl další nalezenec Pišta. Já nyní snad na dovolenou nemohu, nemá mi miláčky kdo hlídat. Tak jsem si to pěkně zavařila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přeji všem krásný den.

Pastel.ka


Děkujeme za krásný příběh i za fotky :).

redakce@zena-in.cz