Máte doma kočičku? Malou šelmičku, která je sice poněkud svá a nenechá si do svého života zrovna moc zasahovat, ale na druhou stranu je to stvoření plné energie. Ráda si hraje, a pokud se rozhodne, že ve čtyři hodiny ráno je ten správný čas pořádně si zařádit, vrhne se na vás zcela bez zábran a s neutuchající vervou. Vaše zavřené oči a klidný, spravedlivý spánek ji nijak nerozhází. Skočí vám na krk a studeným čumáčkem opusinkuje zaklapnutá víčka a pacičkama cuchá vaše vlasy. Nebojte se. Kočičky jsou vytrvalé a trpělivé a dokud vás zcela neprobudí, nepřestanou.

Ostatně, toto je ještě poněkud šetrný způsob buzení. Horší je, když vás ze sladkého spánku vytrhne ohlušující rána způsobená květináčem, který nevydržel průzkumnickou činnost vaší mňoukající agentky. Zkrátka – s kočičkami se nudit nikdy nemůžete. Zatímco ony po nocích plných vášně přes den sladce spinkají a nabírají síly, vy v potu tváře vyděláváte peníze na chléb svůj vezdejší a samozřejmě i na krmení pro tu milovanou ničitelku vašich nočních snů.

Protože ať je to tak nebo tak, své zvířecí miláčky máme rádi a není nic, co bychom pro ně neudělali. Kupujeme jim hračky, válíme se s nimi po zemi a pečlivě studujeme, jak se o ně správně starat, aby dobře prospívali. A ke správné péči dozajista patří i vhodná strava. Ty tam jsou doby, kdy lidé plnili misky domácích zvířátek zbytky od oběda. Kdepak. Dnes již každý chovatel ví, že správně vyvážená strava není důležitá jenom pro lidi, ale i pro naše chlupaté kamarády.

Na současném trhu je nepřeberné množství toho nejlepšího, co můžeme svým čtyřnožcům dopřát. Nestlé Purina přesně ví, jak na to. Kočičí strava značky Gourmet Gold, kterou nabízí, splňuje všechny parametry pro správný vývoj těchto šelmiček. Jejich nabídka je široká, pestrá a ať vyberete pro tu svou kočičku cokoli, určitě sklidíte úspěch. Poctivě „umytá“ miska a spokojeně se olizující strávník vám bude zaslouženou odměnou. Ostatně – posuďte sami. Kdo by odolal?

Jemná paštika Gourmet Gold si určitě zajistí čestné místo „na stole“ vaší čtyřnohé kamarádky. Stačí jen zjistit, která příchuť jí vyhovuje nejlépe, anebo je případně střídat hezky popořádku. Protože je možné, že oblíbené budou všechny. A které to jsou? V nabídce je Gourmet Gold jemná paštika s kuřecím či krůtím masem anebo s ledvinkami či játry. Pro mlsalky je dále připraveno kočičí menu Kousky masa v želé. Jsou to vynikající kousky masa a ryb, zalité v čerstvém, lahodném a šťavnatém želé. Pro vaši kočičku to jistě bude vítaná lahůdka a rozhodně si pochutná. Na výběr je s krůtím masem a játry anebo s tuňákem a hejkem.

Další výhodou výrobků Gourmet Gold je, že jedno balení odpovídá přesně velikosti jedné porce. Takže nejen, že si vaše mlsalka hezky pochutná, ale i pro vás je příprava kočičí stravy velice jednoduchá. Vyzkoušejte výrobky firmy Gourmet Gold. Budete spokojeni nejen vy, ale především vaše chlupatá kamarádka. Odměnou vám bude spokojené zvířátko, které kypí zdravím.  

     
Reklama