Krásné odpoledne přeji,
nemám sice (ještě) děti, ale zato mám dvě kočičky a tak se s Vámi chci podělit o nějaké historky :-))

Naše mladší je pěkná ďáblice, když už tady byl článek o kávovníku, tak nemůžu zapomenout na náš úžasný obrovitý kávovník, který hrdě rostl za televizí v sudu. Rostl... než jsme si přinesli domů toto koťátko. Čičina se projevila jako velká milovnice rostlin a po dvou dnech, kdy zrasila veškeré fialky a jejich květy rozmatlala po posteli, se zaměřila na tento kávovník. Bez rozpaků vylezla až na vrchol. Jeho slabý kmen to nevydržel a kočka se za chvíli vesele houpala jak Tarzan z obrazovky na stěnu a zpět. Nikdy nebyla šlang, a tak to kmen samozřejmě nevydržel a po hodině rupnul.

Uražená kočka aspoň otrhala zbytek zrnek a roznesla je po bytě.
 
Další specialitka je kocoura (černej briťák), ten zas roztahá po koberci celou jejich smradlavou konzervu, a to Vám povím, není nic lepšího, než šlápnout na ni bosou nohou, když pospícháte do práce. Pak začne uraženě, že nemá nic k jídlu, řvát jak tur a většinou skočí mezi nejdražší porcelán, a tam nám patrně vyhrožuje, že jestli nedostane nášup, tak začne shazovat.

 

Největší estráda začíná většinou večer, kočky mají nejradši takového plyšového křečka, na kterém je navázaná tkanička od bot. Spíš je zajímá jen ta tkanička. Kočka je trošku pejsek a ráda tuhle hračku aportuje. Vždycky ji táhne za šňůrku a plyšák se jí motá mezi nohama, a tak hrozně komicky poskakuje, přičemž se jí klepe břicho ze strany na stranu. Do toho se vmísí kocour, skočí na plyšáka a tím pádem vyrve kočce tkaničku z tlamy a ta většinou tlamu hodí :-) joooo lepší než telka!

Tak já za chvíli pomažu za nimi, papapa mějte se ;o)

 

Reklama