„Návleky“ na kolečka X-clean a řadu dalších inovací představuje nová kolekce kočárků X-lander
 
Bezpečnost kočárků X-lander prověřily testy organizace TÜV Rheinland. Samozřejmostí nové kolekce jsou i nové odstíny - od jemné béžové až po trendy šedou hned ve dvou odstínech, černou a nádhernou modrou. Za zmínku stojí také prodloužený nastavitelný kšilt u hluboké korby X-pram, který nabízí větší ochranu proti slunci a větru, krásné tašky v barvě kočárků X-bag, speciální bavlněná vložka pro miminka X-pad, či praktické návleky na kolečka X-clean. Více na www.babypoint.cz.
koca1.jpg
 
5a8d88a5c12a4obrazek.jpgDo městské džungle i na běh polní cestou

Modely X-lander jsou uzpůsobeny tak, aby uspokojily potřeby všech typů rodin. Pro spíše městské využití je vhodný kočárek X-lander X-cite, který patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější kombinované kočárky z nové kolekce. Váží pouhých 10,8 kg a díky neuvěřitelné skladnosti se vejde pohodlně i do kufrů malých aut. Má otočné sportovní sezení, velkou boudu s možností rozšíření po odepnutí zipů a uzavíratelnou ventilací. Kočárek je vybaven LED světly se dvěma režimy pro zvýšení viditelnosti za šera či v mlze. Orientační cena kočárku je 9.970 Kč.

Rovněž velmi skladným modelem je kočárek X-lander X-pulse, který je také kompaktní, obratný kočárek nabízející rodičům univerzální využití, ale zároveň velkou stylovost. Pro větší bezpečnost je v nožní opěrce vybaven LED světly a velmi snadno se rozkládá i skládá. Orientační cena kočárku je 10.490 Kč.

Naprostou všestrannost představuje X-lander X-move, který užijeme jak v terénu, tak i pro jízdu po městě. Konstrukci lze využívat jak se sportovní nástavbou, hlubokou korbou, či autosedačkou. Obousměrné sezení ocení děti i rodiče, kočárek je rovněž vybaven LED světly. Orientační cena kočárku je 12.590 Kč.

Nadšení sportovci by měli sáhnout po variantě X-lander X-run, který byl doslova stvořen pro sport. Má velká, speciálně postavená nafukovací kola, což mu propůjčuje velkou stabilitu. Fajn jsou také chytré prvky jako ruční brzda, či zvonek na rukojeti. Orientační cena kočárku je 9.970 Kč.

Nově jsou všechny kočárky X-lander k dostání v těchto krásných pěti odstínech:
5a8d88e1427c2obrazek.jpg

 
Dayligh Beige               Lunar Black                Night Blue                 Evening Grey          Morning Grey

Více informací na www.babypoint.cz, nebo na www.x-lander.cz.
 
Vylepšené doplňky, to je X-pad, X-bag a X-clean

5a8d8908ef5c1obrazek.jpgKromě nových reflexních prvků na boudách kočárků X-lander, přišla letos značka se třemi novinkami z oblasti doplňků. Prvním je nová vložka do kočárků X-pad, se kterou poskytneme našim malým pasažérům ještě větší pohodlí během projížděk kočárkem. Vložka z bavlněného froté padne do všech typů kočárků a součástí je i dodatečné polstrování ramenních pásů a kousátko. Praktický je rovněž obal – ten využijeme i jako nákupní tašku a lze jej snadno upevnit na konstrukci kočárku. Orientační cena je 1.050 Kč.
 
Prostorné tašky na kočárky X-bag jsou ve stejných barevných provedeních jako kočárky, aby spolu dokonale ladily. Jsou dostatečně velké a vnitřní prostor je plný kapes, protože výrobci velmi dobře vědí, kolik nezbytností je s malými dětmi potřeba nosit při sobě. Součástí tašky je také přebalovací podložka, termoobal na lahev a malá taštička na drobnosti. Tašku můžeme přichytit na kočárek buď pomocí plastových úchytek, nebo za pomoci druků. Orientační cena je 1.370,- Kč.
5a8d892847233obrazek.jpg

 
Ochranný obal na kolečka X-clean ocení všechny rodiny, které si kočárky berou s sebou do bytů. Speciální „návleky“ na kolečka ochrání před znečištěním kromě podlah také například kufr auta. Součástí balení je také hadřík na otření. Návleky jsou v praktickém obale, který sám je jedním z návleků. Orientační cena je 270,- Kč.
5a8d89778be33obrazek.jpg

Více informací na www.babypoint.cz, nebo na www.x-lander.cz.
 
První kolekci značky X-lander představila společnost Babypoint již v roce 2004. O oblibě značky svědčí i tři získaná ocenění v kategorii nejoblíbenější kočárek spotřebitelské ankety Česká máma.

Uložit