Kromě funkčnosti kladou nově důraz také na ekologii. Co se týče designu, vybere si opravdu každý. V módě jsou jak přírodní barvy jako béžová nebo šedá, klasická černá, ale také bláznivé barevné vzory.

Britax Römer Seed: extra skladný, ekologický model
Moderní mladé rodiny dnes nesledují pouze trendy týkající se módy, zabývají se stále častěji také o novinky na poli ekologie. Je již téměř samozřejmostí, že domácnosti třídí odpad, často se snaží omezovat i množství používaného plastu. Německá firma Britax Römer je s mladými rodinami na stejné vlně. U novinky pro příští rok, kočárku Seed, tak návrháři všechny části, které bývají u kočárků většinou plastové, nahradili komponenty z hořčíku.

Sportovní sezení je vytvarováno do podoby kokonu. Tento tvar chrání dítě před nárazy při jízdě v terénu a je podle fyzioterapeutů, se kterými Britax spolupracuje, nejvhodnější pro správný vývoj těla dítěte.

Výrobci také počítali s tím, že mladé rodiny rády cestují. Seed má proto ultra skladný podvozek se sklopným mechanismem kol, díky kterému se vejde do každého tipu auta a i doma v předsíni zabere jen minimum místa. Výška podvozku ve složeném stavu je jen 22 centimetrů.

Kromě funkčnosti je kočárek Seed také opravdovou designovou záležitostí. Potvrzují to drobné detaily jako kožené madlo na rukojeti nebo možnost kombinovat několik barevných kombinací jak podvozku tak sportovního sezení nebo korbičky. Ty budou v nabídce v jemných, přírodních barvách. Bližší informace o kočárku najdete již brzy na www.britax-roemer.cz/

Zopa Evoque: spolehlivý parťák do terénu
Také designéři české značky Zopa přizpůsobili svou novinku kočárek Evoque potřebám moderních rodin, které rády tráví čas na výletech se svým miminkem. Evoque zvládne  procházku snad jakýmkoliv terénem a to díky velkým, odpruženým zadním kolům o průměru 29,5 centimetrů. Odpružení mají také přední kolečka, jízda je tak pro dítě maximálně pohodlná.

Kočárek je určený pro děti od narození do 15 kilogramů. Jedná se o praktickou dvojkombinaci, kdy se z rámu prostorné, hluboké korby vytvoří sportovní sezení. Sportovní sedačka je polohovatelná a lze umístit po i proti směru jízdy.  
Podvozek bude k dostání ve čtyřech barevných kombinacích. K podvozku si můžete vybrat barevný set dle svého vkusu. Více informací o kočárku najdete již nyní na www.zopadesign.com

Toto je zatím první ochutnávka novinek pro příští rok, další vám představíme již brzy.

Reklama