Stejně byl koncipován i nový sportovní kočárek TFK Joggster Adventure 2, aby se přizpůsobil všem takovým aktivitám: Od běžných denních povinností, jako je cesta na hřiště nebo do obchodu pro plenky, přes relaxační běhání až po víkendové výlety do různých nadmořských výšek a členitých terénů. Nový sportovní kočárek TFK Joggster Adventure 2 od německého výrobce TFK (Trends for Kids) k nám dováží společnost Babybpoint. Pro rodiny držící se více ve městě pak TFK navrhla Joggster Trail 2, opět se jedná o vylepšený model stávající kolekce. Více informací na www.babypoint.cz či www.kocarky-tfk.cz.

Sportovní kočárek TFK Joggster Adventure 2 se těší na kopce i běhání

Kočárek TFK Joggster Adventure 2 je hodně sportovně laděný, ale elegantní zároveň, hliníková konstrukce dostala tmavý antracitový odstín a šest barevných potahů je laděno v tlumených barvách. Všechna tři kolečka jsou stejně veliká, nafukovací a odpružená, otočné přední si můžete zaaretovat i vycentrovat, aby při běhání drželo rovnou stopu. Stejně tak si lze výškově nastavit ergonomickou rukojeť a na sílu stisku seřídit ruční brzdu ovládající jak jinak než nejbezpečnější kotoučové brzdy. Ty se hodí i po zdolání vyšších nadmořských výšek, když je třeba si cestou dolů z kopce kočárek přibrzdit. Rodičovské aktivity může dítě pohodlně sledovat v několika polohách zádové opěrky, pokud dá přednost spánku, dorovná se nožní opěrka do roviny, aby nožičky nevisely ve vzduchu a dítě mělo maximální pohodlí. O to se postará i sluneční clona zasunutá pod stříškou, nebo moskytiéra. Standardem je prodyšný potah AirGo na zádové opěrce, který odvádí pot.

Na konstrukci kočárku TFK Joggster Adventure 2 se dá nasadit hluboká korba Quickfix a Multi X a s dokoupenými adaptéry i autosedačky BeSafe, Maxi Cosi a Römer.
Orientační prodejní cena 16.270,- Kč

TFK Joggster Trail 2 je určen pro městské typy

Kdo se drží více ve městě, ale chce být připraven i na přírodní terén, tomu je určen designový a lehký TFK Joggster Trail 2. Konstrukce kočárku byla odlehčena, přitom nosnost zůstala velkorysých 34 kg. Tomu odpovídá i prostorné sezení s velkou stříškou s možností rozšíření či s UV síťkou pro větrání v letních dnech. Odnímatelná nízkotlaká kola ecco se vzduchovou komorou nejsou nafukovací, takže odpadá riziko píchnutí, ale jsou odpružená a jízdní vlastnosti mají kola díky materiálu z pevné pryže jak nafukovací. I TFK Joggster Trail 2 má bezpečné kotoučové brzdy s ručním ovládáním na rukojeti a otočné přední kolečko lze zaaretovat. Polohování zádové opěrky je plynulé, výškově lze nastavit i nožní opěrku.

Kočárek je vybaven základním adaptérem, na který je možné nasadit korbu Quick Fix, či Multi X. Tu lze navíc přenastavit na sportovní sezení a používat po i proti směru jízdy. S dokoupenými adaptéry lze nasadit autosedačky BeSafe iZi Go, Maxi Cosi, Cybex, Römer. Dokoupit lze i další doplňky – nánožník, držák nápojů, fusak, zvonek, rukávník či pláštěnku.
Orientační prodejní cena 18.260,- Kč.

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na www.kocarky-tfk.cz,  www.babypoint.cz a Facebooku Babypoint.

Reklama