Čekaly byste, že vás výrobci kočárků už ničím nepřekvapí? A co říkáte na kočárek s LED diodami pro větší viditelnost či výměnnou přední osou, díky které můžete menší kolečka vyměnit za větší a naopak, přesně podle terénu, do kterého se chystáte? Seznamte se s prémiovými kočárky značky Hartan, které jsou kompletně vyráběné v Německu.

Topline S LED

kočárky

Hartan Topline S LED je snadno ovladatelný kočárek s přehazovací rukojetí. Pozornost nejen kolemjdoucích, ale hlavně řidičů si získá díky LED diodám a reflexním prvkům, které zajišťují lepší viditelnost kočárku. Kočárek jde však pořídit i bez nich. Miminko bude jako v bavlnce díky extra polstrovanému sedadlu sportovní nástavby, do požadované polohy jde nastavit i opěrka nohou a zad, včetně úpravy pro úplný leh. Sportovní nástavbu nasadíte do obou směrů, a když je kočárek složený, zabírá málo místa. S pomocí adaptéru na Topline S nasadíte i autosedačky od Römeru či Maxi Cosi. Pokud preferujete větší kolečka, můžete si k Topline S pořídit přední výměnnou osu, tzv. QUAD systém. Rázem máte dva kočárky v jednom.
Doporučená prodejní cena: Topline S LED 15.190 Kč, Topline S (bez diod) 13.890 Kč, QUAD systém 2.390 Kč

Topline X

kočárky

Když u Topline S vyměníte přední osu, získáte kočárek Topline X. Ten se od předchozího modelu liší právě tím, že i přední kola jsou velká a díky tomu připravená na jízdu v každém terénu. V ceně kočárku je také velký nákupní koš a pláštěnka. Opěrka nohou je teleskopicky nastavitelná, polohovatelná je i opěrka zad včetně ležící polohy. Potah kočárku je snímatelný a lze prát v pračce na 30 stupňů.
Doporučená prodejní cena: Topline X 12.890 Kč

Racer GT

kočárky

Racer GT je sportovní kočárek s výbornými jízdními vlastnostmi. Kola jsou odpružená, přední aretovací, nadchne vás také svým systémem skládání a nízkou hmotností. Stejně jako u Toplinu S a X, i u Raceru GT jde sportovní nástavba nasadit po i proti směru jízdy a přední osa s kolečky jde vyměnit za větší. S taškou Soft, Kombi nebo Falt můžete kočárek použít už pro miminko od narození. I na tento kočárek můžete připevnit autosedačky Maxi Cosi či Römer s příslušným adaptérem.
Doporučená prodejní cena: 13.890 Kč, včetně nákupního koše a pláštěnky

Všechny kočárky a další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz.

Reklama