Soudě dle použitých látek a propracovaných detailů, šili limitované kolekce kočárků, sedaček, postýlek a lehátek holandské značky NUNA u těch nejlepších krejčích. Šedá je klasika, synonymum elegance, decentní barvy jen tak nevyjdou z módy, přesto vás nechají vystoupit z davu. Navíc utkané vzory z vláken, jako je vlna Merino, bambusové uhlí či Lyocell z eukalyptových stromů, povýšily kolekc Oxforde a Threaded na úroveň nejvyššího luxusu. Zatímco kolekce Oxford vsadila na vzor rybí kosti v kombinaci s koženými hnědými doplňky, Threaded připomíná podzimní tvídové sako s precizním ozdobným prošitím a lemováním. Veškerý sortiment značky NUNA k nám dováží společnost Babypoint.

Kočárek NUNA Mixx a autosedačka NUNA PIPA Lite LX z limitovaných kolekcí Oxford a Threaded již byly za svůj promyšlený design oceněny titulem Red Dot Design Award 2019. Samozřejmostí je i dokonalá funkčnost použitých látek, jako je přirozený odvod vlhkosti, měkkost na dotek, antibakteriální vlastnosti, regulace teploty, prodyšnost či pohlcování pachů.

Šedivá barva patří spolu s černou mezi jednoznačně nejžádanější barvy kočárků, jejich prodeje tvoří téměř jednu polovinu, protože jsou nadčasové a dobře se kombinují,“ potvrzuje oblibu šedých odstínů Ondřej Pilecký ze společnosti Babypoint. Luxusní látky zvolené v přírodních, nadčasových barvách jsou v případě kolekcí Oxford a Threaded doplněny o precizní zpracování.

Ručně šité akcentující prvky hnědých kožených doplňků a elegantně vedené linie stehů spoluvytvářejí vytříbenou a vpravdě nadčasovou kolekci Oxford. Špičková kvalita všech látkových částí je dotažena k dokonalosti použitím vzoru rybí kosti.

Pro kolekci Threaded je typické lemování, prošití a další dekorativní prvky, které činí z této novodobé klasiky nadčasovou záležitost s neokázalým a elegantním stylem. Ručně vybraná vlákna jsou propletena do prémiových, dynamických textur a vytvářejí přirozené a luxusní prostředí pro dítě.

Kočárek NUNA Mixx z kolekce Threaded je vítězem Red Dot Design Award 2019


Kočárek NUNA Mixx je jedním z nejskladnějších kombinovaných kočárků, lze složit i s nasazenou sportovní nástavbou a udělat z něj velmi malé zavazadlo, které navíc můžete snadno přepravovat tažením za rukojeť. Sezení je uzpůsobeno do každého počasí, prodyšné síťované pro horké letní dny a polstrované a uzavřené pro chladnější počasí.

Autosedačka NUNA PIPA Lite LX z  kolekce Oxford je vítězem Red Dot Design Award 2019

Autosedačka PIPA Lite LX je nejlehčí autosedačkou skupiny 0+ na trhu (pouze 2,4 kg). Díky použití speciální pěny AeroflexTM, která je lehká, odolná a pružná, bylo možné zajistit bezpečnou transformaci energie nárazu a její rozptýlení mimo dítě v autosedačce. Potah je vyroben z ekologicky šetrné vlny Merino a lyocelových vláken TENCEL™, oba materiály jsou měkké a poddajné, přirozeně regulují vlhkost a jsou ekologicky nezávadná. Bouda s ochranou proti UV záření UPF 50+ je odnímatelná a její součástí je vyklápěcí kšilt a clona Dream drape™. Pro textilní prvky, pěnovou výplň i další součásti byly zvoleny materiály, které jsou nehořlavé, přitom neobsahují žádné chemické zpomalovače hoření.  Autosedačka PIPA Lite LX je certifikovaná FAA pro použití v letadle, je-li použita v kompletu se základnou.

O použitých materiálech

Vlna Merino přirozeně odvádí vlhkost. Je schopna pojmout vlhkost až do 30 % své vlastní hmotnosti a přitom zůstat na dotek suchá. Vlákna mají tvar vývrtky, což spolu se síťovanou strukturou dodává vlně Merino schopnost přirozeně regulovat teplotu. Vlákna mají „vzduchové kapsy“, které dítě přirozeně ochlazují nebo zahřívají. Látka je měkká na dotek s přírodními antibakteriálními vlastnostmi.

Vlákna z bambusového uhlí jsou přirozeně neutralizována ionty, což z nich činí zcela vyvážená vlákna. To dává tkaninám mnoho úžasných schopností (a to od přírody!), které zahrnují například antimikrobiální vlastnosti nebo snížení statických vlastností. Vlákna jsou také velmi pórovitá, takže látka reguluje vlhkost, teplotu a pohlcuje pachy.

Lyocell je přírodní vlákno získané z eukalyptových stromů, je velmi hladké a měkké. Vlákna jsou hydrofilní, takže Lyocell je velmi savý a hygienický materiál.

Lyocell má také výhody z hlediska prodyšnosti a je ideální pro regulaci teploty.
 

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na:

Reklama