Diana Kobzanová

Diana Kobzanová, stále usměvavá a dobře naladěná Miss ČR z roku 2001 a v současné době moderátorka rádia Frekvence 1 si dnes v jedné z pražských poboček sázkové kanceláře Tipsport vsadila na to, která z celkem 14 dívek se v sobotu 19. března 2011 stane novou českou královnou krásy.

Bookmakeři Tipsportu, jedničky na českém trhu kursového sázení, favorizují sice nyní s kursem 3:1 osmnáctiletou Jitku Nováčkovou z Českých Budějovic, Diana je nicméně přesvědčena, že letošní ročník soutěže krásy Česká Miss vyhraje Šárka Cojocarová. Vzhledem k tomu, že Tipsport na jedenadvacetiletou dívku ze Svobodných Heřmanic vypsal kurs 8:1, může Kobzanová za vsazenou tisícikorunu vyhrát 8.000 korun.

Diana Kobzanová

„Z nabídky Tipsportu jsem jednoznačně vybrala dívku č. 13, stejné číslo mi totiž před deseti lety přineslo štěstí při tehdejší volbě Miss. Navíc jsem byla třináctou Miss v pořadí,“ nechala se při uzavření sázky slyšet Kobzanová. Tajemnou třináctku má Diana dokonce vytetovanou na krku.

„V přímém přenosu bude určitě zajímavé sledovat, zda jméno nové české královny krásy bude odpovídat spíše preferencím našich bookmakerů nebo zda opět zaúřaduje magická třináctka,“ komentuje sázku mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Diana Kobzanová

Sázková kancelář Tipsport, v současnosti největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu 1991. Nabízí sázky přede-vším na sportovní události, ale vypisuje kursy i na politické či zábavné kulturní události a také na číselné hry (například na ruletu). Tipsport v současné době provozuje v České republice 980 poboček, z nichž zhruba 70 % funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné se kromě sázení občerstvit a sledovat sportovní přenosy v televizi či na velkoplošné projekci. Od ledna roku 2009 nabízí Tipsport sázky po internetu na své webové adrese www.tipsport.cz. Díky telefonické službě Teleservis je možné sázet i po telefonu. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty sázkaři čerpat mnoho bonusů a výhod. Tipsport je mj. generálním sponzorem české hokejové extraligy (Tipsport extraliga), hlavním sponzorem české hokejové reprezentace, generálním sponzorem fotbalového klubu Sigma Olomouc a victory sponzorem fotbalového klubu Viktoria Plzeň. Další informace o společnosti najdete na internetové adrese www.tipsport.cz nebo na Teletextu ČT str. 750.

 

Reklama