Čtenářka s nickem kobližka se nám vášnivě zamilovala... do notebooku. Z prvního nesmělého rande se vyvinula velká láska. Už jen ji uhlídat.

Skoro se stydím přiznat,že jsem se s počítačem seznámila teprve před 4 roky.Dostala jsem od kamarádky takovou „hirošimu“ vyřazenou,no,dlouho se u mě neohřála a na její místo nastoupil můj kamarád,do kterého jsem se vášnivě zamilovala - notebook! Propadla jsem mu skoro na první pohled, ze začátku to bylo takové nesmělé rande,ale jak jsme se poznávali blíž,ztratila jsem k němu ostych a začali jsme si tykat. Dnes nám to spolu docela klape.Co ale musím přiznat, že mi bere víc času,než jsem si schopná uhlídat. Bohužel se kajícně přiznávám, že jsem trochu pozapoměla na svoje knížky. No....pozapoměla je trochu silné slovo,ale fakt je, že jsem je, dejme tomu,trošinku upozadila. Ale vím,že jejich čas zase přijde. Taky svému „noťásku“ musím připsat k dobru,že mě odvedl od televize.Mám radost, že tam najdu plno potřebných informací,ale i možnost komunikovat s kamarádkami a vlastně i poznávat nové.Takže toho kladného bude asi víc a slibuju, že ten čas si napříště ohlídám. Takže počítači dávám jedničku,když je dnes to vysvědčení...

Mějte se fajn, kobližka.

pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

_____________

Ať vám ta láska dlouho vydrží, ale ať vás příliš neovládá. Občas si od ní i odpočiňte, třeba u „dobré knihy“ :)

Krásný den a krásné prázdniny.

Saša

______________

Téma dnešního dne 30. června zní: Počítač: Co vám dal, co vám vzal. Ovládá on vás, nebo vy jeho?

Co se zdálo před několika desetiletími ještě jako sci-fi, je dnes holou realitou. Počítače zaujímají v našem životě nezastupitelné místo. Záleží jen na nás, zda je ovládáme my, a nebo ony ovládají nás.

  • Počítače jsou součástí naší práce
  • Komunikací s lidmi, kteří jsou daleko
  • Zdrojem rychlých zpráv a informací

Pro řadu nemocných lidí jsou počítače jediným spojením se světem, jedinou zábavou a rozptýlením. To samé platí i u lidí zdravých: zdroj, zábava, rozptýlení, nezbytná součást v zaměstnání.

  • Dokážeme si však říct dost, a teď na něj nepůjdu?
  • Dokážeme se mu vyhnout v bytě bez povšimnutí?
  • Dokážeme u něj sedět jen po tu dobu, kterou jsme si určili, nebo se ta doba protáhne na neurčito?
  • Z jakého důvodu ho zapínáme nejčastěji? (sem patří i otevírání stránek Žena-in.:)

Pište k dnešnímu tématu na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na vaše příspěvky se těším a autorku jednoho z nich odměním příznačným dárkem: hezkou, růžovou, bezdrátovou „myškou“ …

myska

 

Reklama