Zdravá a vyvážená snídaně je nejlepší start každého dne. Dodá správně vyvážené živiny, minerály, vitamíny a energii. Návod, jak správně začít den, dává tradiční český výrobce Frape Foods v produktové řadě nazvané Knuspi.

knuspi

Český výrobce přináší do našich domácností vysoce kvalitní řadu potravinových produktů pod názvem Knuspi.
Notoricky známý fakt, že snídaně je to nejdůležitější jídlo dne, zná každý z nás. Podle lékařů a poradců zdravého životního stylu by snídaně měla být vyvážená a nastavená na individuální potřeby. Platí obecný fakt, který definuje její složení. Snídaně by měla pokrýt zhruba necelou třetinu energetického příjmu a měla by obsahovat živiny v dostačujícím množství.
Ideálně vyváženou snídani zahrnující správný poměr proteinů, karbohydrátů, vitamínů, minerálů, vláknin a antioxidantů představují výrobky Knuspi. Pochutnat si na nich však nejen ráno, ale i během dne.
České výrobky Knuspi drží pečeť kvality národní značky potravin Klasa. Jejich ingredience jsou pečlivě vybírány a kontrolovány, včetně procesu zpracování.
I proto si výrobky Knuspi už našly cestu do mnoha domácností a staly se pravidelnou součástí jídelníčku. Vybírat a kombinovat lze mnoho výrobků, některé jsou i v rodinných (cenově výhodnějších) či menších praktických jednorázových baleních.
Portfolio výrobků Knuspi obsahuje (informace, co všechno obsahují a čemu jsou dobré, získáte kliknutím na každý z níže uvedených výrobků):

Knuspi doporučeno odborníky a špičkovými sportovci.
Výrobky Knuspi doporučují odborníci na zdravý životní styl All Training. Jejich servis a péči můžete zkusit individuálně, ale můžete i vyhrát v rámci soutěže s Knuspi. Stačí sbírat kupóny z obalů, vyplnit hrací kartu a mít trochu štěstí. V soutěži s Knuspi můžete získat nejen to, ale i Volvo C 30, zdravou snídani na celý rok a mnoho dalších zajímavých cen v celkové hodnotě 650 000,-Kč.

Důkazem, jak důležité je mít skvěle vyváženou stravu obsahující veškeré nezbytně důležité prvky pro lidský organizmus tak, aby mohl podávat skvělé výkony, jsou i výkony českého reprezentanta v běhu na lyžích Martina Jakše, který se netají svojí oblibou ve výrobcích Knuspi.

Zdravě žít s Knuspi! To je návod, který dává Knuspi plán. Neváhejte a vyzkoušejte třeba už dnes! Navíc můžete hrát o ceny za 650 000,-Kč. To už stojí za to.

knuspi

Zdravě žít a naslouchat svému tělu neznamená jenom držet dietu. Správný návod, jak nejen zhubnou, ale i zdravě jíst a udržet tělo v kondici, dává Knuspi plán! Nepropásněte šanci vyhrát s výrobky Knuspi i krásný nový automobil značky Volvo C 30, zdravou snídani či tréninkový a výživový plán na jeden rok, sadu zavazadel a další.
A není to nijak složité - stačí jen sbírat body z obalů výrobků Knuspi od českého výrobce Frape Foods. Výrobky, které koupíte u všech dobrých obchodníků a jež jsou nejen zdravé, ale i chutné!

Veškeré informace hledejte na www.knuspiplan.cz nebo nás kontaktujte na telefonu
+420 604 223 723 každou středu a pátek od 14:00 do 16:00.

Chcete sdílet zkušenosti, poradit nebo prostě jen vědět, jak chutná Knuspi? Najdete nás na Facebooku.

Reklama