Většina lidí, pokud chce hubnout, musí v první řadě zapomenout na sladké. A to jde tedy mnohdy ztěžka. Vždyť co je lepší, než třeba v sobotu odpoledne uvařit kávu nebo čaj, usednout s přáteli k zahradnímu stolku a vychutnávat siestu se sušenkou v ruce. A to má teď, když chcete zhubnout, skončit? Máte sedět u kávy, polykat sliny a závidět přátelům s rychlejším metabolismem jejich plnotučné sušenky?! Žvýkat dietní plátky polystyrenové chuti?!

 

Nebojte, je tady zdravá, dietní a skvěle chutnající pochoutka - Bisquity KNUSPI. Výrobce Extrudo Bečice s. r. o. na nás, sladkomilné nezapomněl a vystřihl sladkou i DIA lahůdku hned v několika příchutích.

 

Jedná se o celozrnné pečivo s vysokým obsahem vlákniny a minerálních látek je vyvedeno ve třech příchutích: skořicové v DIA-jogurtové polevě, perníkové v čokoládové polevě a extra fibre v jogurtové polevě (obohacený o vlákninu).
Pro speciální výživu jsme připravili i varianty: skořicový a perníkový v carobové polevě. Že nevíte, co je carob? Carob se prodává v prodejnách se zdravou výživou pod názvem Svatojánský chléb. Používá se jako zdravější náhražka kakaa a má mírně nasládlou chuť. K jeho přednostem patří nízký obsah tuku a vysoký obsah vlákniny a vápníku.

Pro své dietní vlastnosti je třeba jistě vypíchnout Bisquit skořicový v DIA-jogurtové polevě. Ten je mimo všechny ostatní určen i pro diabetiky v rámci lékařem stanoveného dietního režimu a bezlepkovou dietu.

 

V závěru seriálu článků o výrobcích KNUSPI – Extrudo Bečice s. r. o. na své zákazníky myslí a stará se o ně. Vyrábí výrobky nejen zdravé, ale i chutné, aby to, že se chcete zdravě stravovat, neznamenalo, že se musíte vzdát chutí.

Jsme rádi za veškeré reakce k tomuto i předchozím článkům, a to jak za ty, které v náš prospěch příliš nemluví, tak i za ty pochvalné.

 

Jsme zároveň rádi, pokud jste se zúčastnili ankety umístěné na tomto serveru.

Rádi pro vás pracujeme a vyvíjíme nové výrobky a budeme rádi, pokud od vás i nadále budeme dostávat reakce (kladné či záporné) na naše stávající výrobky, novinky, akce, ale i na vše ostatní, co vás vzhledem k naší firmě napadne.

Křupejte si s chutí www.knuspi.cz - a zdravě!

 

 

Reklama