Knižních tipů není nikdy dost a tak bychom vám chtěli představit další dvě zajímavé novinky, které vydává Euromedia. Jde o jídlo a pití - a to nás baví všechny! :)

Domácí nápoje s alkoholem i bez něj, Lindy Wildsmithová

napoje

Autorka, vyhlášená kuchařka, nabízí více než 100 receptů na domácí nealkoholické a alkoholické nápoje. Krok za krokem vás povede od čerstvě sklizených přísad k výslednému produktu. Objevíte staré řemeslné techniky a naučíte se, co je luhování, macerování, lisování, vaření a kvašení. Do domácích zásob si můžete připravit sirupy, vína, pivo, mošty, likéry a různé čaje. Rovněž se dozvíte, jak přísady kombinovat pro sváteční punč a vytříbené koktejly nebo jak vyrobit staromódní favority jako citronovo-ječná šťávu a zázvorové pivo...

https://www.bux.cz/knihy/168403-domaci-napoje-s-alkoholem-i-bez-nej.html

Vydává Euromedia Group k.s., Ikar

Originální jedlé dárky - Sladké a pikantní ve venkovském stylu, Gabriele Gugetzerová

darky

Uvařit, upéct, ozdobit a vymyslet originální obal, to vše svědčí o pozornosti, kterou věnujeme ručně vyráběným dárkům. V knize najdete na padesát receptů. S vlastními domácími pralinkami, kandovanými citrusy, ořechovým chlebem v květináči, grilovacím kořením, ručně připraveným sýrem, mramorovanými vejci na řeřichovém lůžku nebo čočkovou polévkou, darovanou v kouzelném retro kastrůlku, darujete také radost a požitek. A možná i téma k hovoru. Vždyť nejhezčí dárek je ten, na který bude obdarovaný ještě dlouho vzpomínat.

https://www.bux.cz/knihy/174267-originalni-jedle-darky-sladke-a-pikantni-ve-venkovskem-stylu.html

Vydává Euromedia Group k.s., Ikar

Reklama