Knížek není doma nikdy dost, a tak vám přinášíme horké tipy, které se na pultech objevují tento týden.

Rodinné toulky: Nejkrásnější výlety vlakem 2; David Petr, Soukup Vladimír, Ludvík Petr

vylety

Všem milovníkům kolejnic, vedoucích kamsi „do dálky“, je určen druhý díl „Nejkrásnějších výletů vlakem“. V prvním dílu je uvedeno, že spousta cílů musela zůstat v „šuplíku“. Nyní se dostalo i na ně, vždyť pěkných úseků železničních tratí je u nás tolik, že je vlastně nestačí všechny zaznamenat ani pokračování „vlakových rodinných toulek“. Publikace obsahuje 40 tras. V každé je uvedena kilometráž, informace o historii a současnosti vybrané trasy, i stručný popis toho nejzajímavějšího, co z okénka vlaku vidíme. Najdeme zde i tipy na místa, kde se vyplatí vystoupit a vydat se třeba na krátký výlet.

Vydává Euromedia Group k.s., Universum

www.bux.cz/knihy/182059-rodinne-toulky-nejkrasnejsi-vylety-vlakem-2.html

Střevo není tabu; Giulia Endersová

strevo

Střevo bylo dosud černou ovcí mezi orgány, o níž bylo člověku nepříjemné hovořit. Tato image se nyní mění. Nadváha, deprese i alergie souvisí s narušenou rovnováhou střevní flóry. Takže pokud se chceme ve svém těle cítit dobře, žít déle a být šťastní, musíme o své střevo pečovat.
Mladá vědkyně Giulia Endersová ve své knize zábavnou formou vysvětluje, jaký je střevo složitý, a přitom báječný orgán. Je klíčem k tělu i duchu a takříkajíc zadními vrátky nám otevírá zcela nový pohled.

Světový bestseller v téměř 30 zemích

Euromedia Group k.s., Ikar

www.bux.cz/knihy/167795-strevo-neni-tabu.html

Reklama