Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu - předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. To vše najdete v novém titulu nakladatelství Metafora.

knihaMegan Hartová: Sprostá holka

  • Formát 107 x 170 mm, paperback
  • 376 stran, 199,- Kč
  • ISBN 978-80-7359-309-4
  • EAN 9 788073 593094

Kniha z edice KASSANDRA, tentokrát pro dospělé!
Vášeň, neskrývaná erotika a intimita, láska a trauma...

Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu - předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. V prodejně luxusních cukrovinek potká právníka Dana, ochutná lahodnou lékořici, později v baru whisky a potom... touží ochutnat ještě víc...
Jenomže je tu jistá potíž. Dan ji sice doprovodí domů, ovšem ani se ji nepokusí políbit. Celé týdny se jí neozve, ale Elle na něj nepřestává myslet.
Když se pak nakonec přece jenom sejdou, je to jen setkání dvou těl. Nic víc Elle taky nechce a nečeká, o vážnější vztah nestojí. Dan ano. Elle mu dovolí všechny myslitelné intimnosti - jen políbit na rty ji nikdy nesmí. Co se odehrálo v její minulosti a dokáže se Elle tváří v tvář pravé lásce zbavit citové otupělosti?

metafora

Reklama