První díl očekávané čarodějnické série

64ec7e9f8a06dCarodejka-PR-zena-in-300x600-002-.jpgAmerická bestsellerová spisovatelka Elise Kova si v komunitě fantasy spisovatelů našla své místo díky několika populárním sériím. Čarodějka: Šepot kouzel je prvním dílem strhující řady, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Ve světě kouzelnických turnajů a magie živlů totiž najdete i romantiku a dobrodružství. Zkrátka vše, co od takové knihy chcete.

Prověřeno HumbookTeamem

Vůbec první kniha od Elisy Kovy v českém překladu dokonce získala pečeť HumbookTip. Tu najdete na těch nejočekávanějších hitech ze žánru young adult a HumbookTeam ji uděluje jen skutečně výjimečným knihám. K dnešnímu datu se razítkem HumbookTip může pyšnit pouze 14 románů.  

Outsiderka s netušenými schopnostmi

A čí příběh Čarodějka: Šepot kouzel vypráví? Osmnáctiletá Eira Landmanová žije ve stínu svého staršího bratra. Stále ji dusí vzpomínky na nehodu, během které zabila člověka. Je nejzavrhovanější učnicí v Čarodějné věži. Ale když se rozhodne zúčastnit nebezpečného Turnaje pěti království, její život se obrátí vzhůru nohama. Získá pozvání na císařský dvůr, objeví v sobě talent pro zakázanou magii a sblíží se s pohledným elfím vyslancem. Eiru si zkrátka zamilujete pro její bojovnost a neobyčejnou odvahu.

Vydejte se na magickou cestu

Tento start čarodějnické série vás dostane poutavým a svižným dějem, komplexními postavami i pomalu se rozvíjejícími romantickými vztahy. A jako bonus se stane ozdobou vaší knihovny, protože ta obálka – to je něco! Knihu seženete u všech knihkupců nebo přímo u vydavatele na webu www.albatrosmedia.cz.
 64ec7ed89cf6eClipboard01.jpg

Reklama