Příběh ze zvířecí říše vypovídá o lidských vlastnostech, jako je přátelství, moudrost, ale i třeba nevšímavost. Příběh u kterého se především zasmějete společně se svými malými dětmi, protože smích je lék léků.  A také příběh který vás zaujme svým originálním pojetím a nedá vám spát až do přečtení posledních řádků.
5d15d84ee0fafobrazek.jpg

Kdo komu a proč závidí, proč mláďata zlobí a rodiče se čertí, kdo vlastně nastražil kokosové bomby, proč se pořád něco děje? Redaktor Nártoun Olin vás zavede svým vyprávěním do zvířecí říše, představí dva kamarády, lvíčka Tondu a bobříka Pepu. Ale více prozradit nejde.
obrazek.jpg

Půjde o jedinečné vyprávění Nártouna Olina, redaktora zvířecí říše, která je ale více podobná té naší lidské, té trochu komplikované. Přesto se zasmějete. Připravte se, že budete zavaleni od svých ratolestí řadou otázek. Originálně pojatá „moderní bajka“ Nártoun Olin vypráví je svým obsahem inspirativní nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Příběh zaujme svým originálním formátem, humorem i napětím.
blobid0.jpg

Knížku lze aktuálně podpořit ve sbírce na crowdfundingovém serveru Hithit povede vybrat potřebný finanční obnos. Pro přispěvatele je zde kromě samotné knížky k zakoupení i spousta dalších atraktivních cen jako například plecháček či audiokniha nebo pralesní VIP box.