Jste úspěšná, samostatná, dobře vypadáte, přátelé o vás tvrdí, jak jste sympatická, a nechybí vám smysl pro humor? A přesto, anebo právě proto, nemůžete najít toho pravého muže? Bestseller renomované americké psycholožky Paulette Kouffman Sherman Když se ženy z Marsu zamilují skvěle popisuje současný fenomén úspěšných a nezadaných žen, který už dorazil v plné síle i k nám.

Čtivá kniha s podtitulem „jak skloubit kariéru a milostný vztah“ ženám radí, jak správného muže nejen získat, ale jak ho i udržet a jakých typických chyb se pak ve vztahu s ním vyvarovat. A přináší i cenná doporučení mužům, kteří už s takovou ženou žijí nebo si na ni zatím jenom tajně myslí.

Svižná, s nadhledem a zároveň laskavě napsaná knižní novinka, kterou vydává nakladatelství Synergie Publishing  SE, je určená všem aktivním nezadaným ženám. Takovým, které by rády našly vhodný protějšek a vážně a trvale s ním spojily svůj život. Užitečná je ale i všem mužům, jimž se takové ženy líbí, ale rozmýšlejí si je oslovit, natož s nimi začít žít. Autorka, zkušená párová terapeutka, při psaní čerpala z vlastních bohatých zkušeností i z mnoha případů z klinické praxe. Její kniha velmi přesně a s humorem popisuje nový společenský trend, v němž už dávno neplatí, že žena se má realizovat hlavně v péči o domácnost a rodinu.

dkdkkdkdkdd

Láska z Marsu i z Venuše

Kniha Když se ženy z Marsu zamilují zároveň bortí zjednodušující představy o tom, že ženy jsou jenom z Venuše – to znamená citlivé a poddajné. I mnoho mužů se totiž v této době začíná chovat jako rodilí Venušané. Publikace tak zábavnou formou ukazuje, jak můžou fungovat vztahy mezi ženou z Marsu a mužem z Venuše, nebo jak spolu mohou dobře vyjít partneři, kteří oba „pocházejí“ ze stejné planety.

Trefné a zároveň laskavé postřehy o změnách v tradičních ženských a mužských rolích zaujaly nejen britské a americké čtenáře, kteří knihu brzy zařadili mezi bestsellery. Ocenění získala také od odborníků: publikace zvítězila v kategorii „Jak na to“ na londýnském festivalu London Book Festival v roce 2012 a ve Spojených státech  byla oceněna jako nejlepší kniha roku 2013 v kategorii „Vztahy“.  

296 stran,

MOC: 299 Kč,

vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE. 

Autorka knihy:
Doktorka Paulette Kouffman Sherman je oceňovanou autorkou věnující se navazování a udržování láskyplných a fungujících vztahů – k jejím dalším knihám patří např. tituly Dating From the Inside OutMy Dating School nebo The Cancer Path.  Zároveň je vyhledávanou psycholožkou se specializací na párovou terapii.  Během své více než dvacetileté praxe poradkyně a koučky pomohla tisícům klientů. Své poznatky také pravidelně sdílí přes americká média.  Žije v newyorském Brooklynu svým manželem a dvěma dětmi, pracuje na Manhattanu. Je zakladatelkou a ředitelkou institutu Paulette Sherman Group.

Zdroj: Tisková zpráva

 

Reklama