Již v minulém článku jsme vás seznámili s prvními recenzemi, kde jste vy, naše čtenářky, hodnotily knižní novinku Malované dějiny Evropy, Nebe je naše a V pasti lží.
5b30de502fca0obrazek.jpg

Celý článek naleznete zde.

Dnes se zaměříme na knihu Přítelkyně, Rozmačkané ego se slaninou a Noc.

Jak jste tyto knižní novinky od vydavatelství Albatros Media zhodnotily?

  • Přítelkyně
    Michelle Frances

Anna B.

5b30d6cb65ff0obrazek.jpgZajímavý psychothriller odhaluje napjatý vztah mezi matkou, synem a jeho přítelkyní. Úspěšná žena Laura má vše, co si vždy od života přála, její život plyne v poklidu a v pohodě. Jednou se její syn bláznivě zamiluje do dívky jménem Cherry a Laura, aby ho jako matka neztratila, si vymyslí podlou lež, která ovlivní životy všech zúčastněných.

Kniha má velice rychlé tempo, ve kterém se v průběhu příběhu nabaluje jedna lež na druhou, různé podrazy, nástrahy, které gradují ve velice napínavém závěru.

Ženy si dělají mezi sebou různé podlosti a snaží se získat syna (přítele) jenom pro sebe.

Rozhodně vás kniha donutí se zamyslet, jestli jsou opravdu partneři vašich dětí ti správní a neschovávají se za maskou.

  • Rozmačkané ego se slaninou
    Lenka Požárová

Gabriela V.


5b30dd72bd964obrazek.jpgAutorka kuchařek, vášnivá fotografka a cestovatelka Nela nechává v Praze své jistoty (exmanžela, expřítele, matku, kamarády, podnájem, stánek na Náplavce) a odjede do Norska a následně na anglický venkov pracovat jako servírka. Seznamuje se zajímavými hosty a neobyčejnými a svéráznými muži. Poznává nové nadřízené, kolegy a podniky.
Vždy a všude se Nela něco naučí, ale i upřímně vyjádří své názory. Taky ráda ve chvílích volna vyjíždí na výlety a fotí.  Je to optimistický příběh, volně navazující na předchozí knihu „Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice“, který si po této novince ráda přečtu.

Kniha se mi velmi líbila, je taková svěží.  Doporučuji všem, kdo rád vaří, debužíruje, cestuje a miluje. 

  • Noc
    Bernard Minier

Věra T.

5b30de2862e0dobrazek.jpgKniha Noc od Bernarda Miniera je velmi povedeným detektivním thrillerem, který čtenáře zavede do Severního moře na ropnou plošinu, kde se odehraje vražda.

Sériový vrah rozehraje svou pekelnou hru, která má za úkol vyděsit i zkušené kriminalisty. Každá postava je v příběhu dokonale a barvitě popsána, což čtenáře naprosto vtáhne do děje. Máte možnost s hrdiny příběhu prožívat jejich obavy a celé vyšetřování vražd.

V knize je postaráno o napětí a s každou další stranou máte pocit, že musíte zjistit rychle daleko víc! Při čtení této detektivky čas běží jako o závod a měla jsem pocit, že knihu nemohu odložit.

Díky knize Noc můžete prožít dobrodružství, které jen tak nedostanete z hlavy. Kniha ve vás zanechá hluboký dojem, protože při čtení stránek nebudete myslet na nic jiného, než jak tento příběh vyvrcholí.

Až příběh dočtete, budete rozhodně pátrat po dalších dílech tohoto autora. :-) Jistě vás uspokojí, že se jedná o čtvrté pokračování bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem. Nenechte si tyto další tři díly rozhodně ujít!

Více informací o vydavatelství a knižních novinkách se dočtete zde. 

Přečtěte si také náš článek: