Podívejte se na další novinky v knihkupectví, které jsou jako stvořené pro příjemný večer v posteli.

MUCHACHAS 2 [MUČAČAS]

 titulkaMuchachas jsou zpět!

A s nimi i známé postavy z minulé trilogie, jejichž osudy se odehrávají v New Yorku, Londýně i Paříži. Po krátkém představení v prvním díle se na scénu vrací Hortense Cortèsová s ambiciózním projektem: založit vlastní návrhářskou firmu. Podaří se jí uspět? Její přítel, klavírista Gary, se vrhá do vzrušujícího dobrodružství se spolužačkou Calypso Muñezovou, dívkou nevzhledného zevnějšku, která je však virtuózní houslistkou vyzařující vnitřní krásu. Budou mít při společném vystoupení úspěch? Na druhé straně Atlantiku čelí Joséphine Cortèsová svým úzkostem: na popud mladší dcery se vrátila z Londýna do Paříže, prožívá citové zklamání a při přednáškách v Lyonu ji sleduje neznámý muž…

„Nechávám se inspirovat vším. Svým životem, životem svých přátel, příběhy, které čtu v časopisech, nebo těmi, co se šíří od ucha k uchu, neznámými lidmi v metru, matkami a jejich dětmi u pokladny v supermarketu, zamyšlením čtenáře na mých internetových stránkách…“      Katherine Pancolová

 Vychází 12. 8. 2015, EAN: 9788074628344

pevná vazba s přebalem, 295 stran, běžná cena: 298 Kč

Originální název: Muchachas 2

Přeložila: Jitka Řihánková

 Vychází i jako e-kniha.

 Ukázka z knihy: http://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/muchachas_2 

titulkaKatherine Pancolová (*1954) pracovala v redakcích časopisů Paris Match a Cosmopolitan, známé jsou její rozhovory s představiteli politického a kulturního života (R. Reagan, J. Chirac, J. Hallyday). Je autorkou čtrnácti románů, z nichž největšího úspěchu dosáhla volná trilogie Žluté oči krokodýlů (2006), Pomalý valčík želviček (2008) a Veverky v Central parku bývají v pondělí smutné (2010). První díl se dostal na dlouhou dobu na nejvyšší příčky bestsellerů, získal ocenění Maison de la Presse 2006 a následujícího roku byla Pancolová vyhlášena nejlepší spisovatelkou roku. iLiteratura.cz knihu Žluté oči krokodýlů zařadila mezi Nejlepší knihy roku 2011.

RYCHLE A VÁŠNIVĚ

knihaVztah Rylee a Coltona řídí touha a chtíč. Stačí to na plnohodnotný vztah, nebo bude lepší, aby si každý šel svou vlastní cestou?

Rylee Thomasová byla přesvědčena, že po prožité tragédii se už nikdy nedokáže zamilovat, když do jejího života vtrhl Colton Donavan – mužný, drsný, bohatý a nádherný. Probudil v ní dávno zapomenuté city a roznítil v ní erotickou vášeň, o jejíž síle neměla tušení. Přes veškeré rozumové důvody se do Coltona zamiluje, ale zároveň trpí, protože neví, zda bude mít dostatek sil a trpělivosti snášet jeho náladové zvraty.  Může milovat muže, který se vážnému citu brání a nedovolí jí poznat temná tajemství své minulosti?

Colton je zvyklý na obdiv v práci i soukromí – touží po něm všechny ženy a on jejich zájem bezmezně využívá a bez výčitek střídá své partnerky po jedné společné noci. Až s Rylee zjistí, že láska nemusí být jen na obtíž. I když si to nechce přiznat, Rylee ho svou opravdovostí a bezprostředností přitahuje čím dál víc a on touží být s ní stále častěji. Zároveň však ví, že jí nemůže dát to, co potřebuje, přesto ji však nechce a nemůže nechat jít.

 

Vychází 12. 8. 2015, EAN: 9788074628337

pevná vazba s přebalem, 405 stran, běžná cena: 328 Kč

Originální název: Fueled

Přeložila: Jaroslava Novotná

Vychází také jako e-kniha.

Ukázka z knihy: http://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/rychle_a_vasnive

 

autorkaKristy Brombergová vás na první pohled oklame svou vizáží nenápadné ženy, ale v nitru jí sálá žár, který z ní vytryskne pokaždé, když se její prsty dotknou počítačových kláves. Je manželka, maminka, krotitelka dětí, sběračka hraček, řidička, surfařka po netu, znalkyně pohádek a machr přes panenky a všemožné činnosti domácí i jiné. Její debut, trilogie Rychle a smyslně, Rychle a vášnivě a Rychle a nespoutaně, se objevil se v mnoha žebříčcích bestsellerů, včetně těch nejprestižnějších jako jsou The New York Times a USA Today.
Reklama