Podívejte se na dvě zajímavé knižní novinky, které vám mohou zpříjemnit léto. Pokud jste milovníci romantiky, dáte zavděk „Kamilenkám“ od Blanky Hoškové. Jestli se ovšem raději zasmějete, bude pro vás příjemnou zábavou „Holubí mambo“ od klasika nekorektního humoru C. D. Payna (Mládí v hajzlu).

HOLUBÍ MAMBO - C.D. Payne

cdpayneTo si tak v klidu sedíte, pijete kvalitní sherry, kouříte, plkáte o životě a najednou se rozrazí dveře, do místnosti vtrhne banda ochránců přírody a vykopne vás na mráz. Hrozná představa! Zvlášť, když jste holub a nevíte o tom…

S vypuštěním „na svobodu“ se holubům od základu změní život a chvíli se zdá, že rozhodně nehodlají hrát roli hodných hochů. Pak se ale zapojí sokoli, andulky a vůbec vznikne neuvěřitelný kolotoč náhod a vtipných situací. Nemáte rádi holuby? Pak věřte, že po Holubím mambu změníte názor a začnete jim fandit.

Příběh o laboratorních holubech? Bajka? Nuda? Ne, pokud se tématu a formy chopí autor Mládí v hajzlu! Čekejte jednu z nejvtipnějších knih, která se vám kdy dostala do ruky, a zároveň namnoze šokující pohled na nás samé. 

Dotisk úspěšné knihy klasika nekorektního humoru C. D. Payna.

 brožovaná vazba, 224 stran, běžná cena: 248 Kč

Originální název: Frisco Pigeon Mambo

Vychází i jako e-kniha. Ukázka: http://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/holubi_mambo

 

KAMILENKY - Blanka Hošková

kamilenkyBlanka Hošková, autorka oblíbených románů pro ženy přichází v nové knize s ryze letním tématem. Letní láska nás přece může potkat v jakémkoliv věku!

Práce, nemocný a postupně na život rezignující manžel, kamarádka, které se průběžně rozpadá a zase skládá vztah… To je na jednu ženu mnohdy opravdu moc. A řešení? Dovolená! Do hor, k moři, za poznáním a hranice všedních dnů. Odpočinek, noví zajímaví lidé a znovu načerpaná energie. S odjezdem pečující ženy i manžel nakonec sezná, že rezignace není zrovna ideální životní postoj a vše se zdá v lepší obracet…  Nic ale není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát! Když se oběma kamarádkám připlete do cesty sympatický a pohledný průvodce, teplá letní noc, šumící moře a sklenka vína, začnou se dít věci. Kdo z nastalé situace vyjde jako vítěz? A mají vlastně letní lásky vítěze? Kamilenky jsou román o lásce, potřebě souznění a v neposlední řadě i o přátelství a síle odpouštět. Nejen svým blízkým, ale i sobě samým.

pevná vazba s přebalem, 310 stran, běžná cena: 248 Kč

Vychází i jako e-kniha.

Ukázka: http://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/kamilenky

Reklama