Máte rádi grilované pokrmy? Hledáte inspiraci od odborníků, aby vaše příprava pokrmů byla dokonalá? Přinášíme vám dvě zajímavé knížky od nakladatelství Knižní klub, ve kterých najdete mnoho praktických rad!

Kniha „Grilování - Recepty, techniky, náčiní“

knihyPříprava jídla nad ohněm je zábava, k níž ovšem musíte vědět, jak vybrat správné palivo a gril, jak připravit oheň, jak ochutit a okořenit jídlo a jak poznat, kdy je hotové. Vyberte si z bohaté nabídky: hamburgery, steaky, klobásy, kotlety, žebírka, ryby, mořské plody, grilovanou zeleninu, dokonce sladkosti a k tomu salsy a dipy. Možnosti grilovaných pokrmů nemají hranice. Ukažte, že jste mistry grilování, technicky dokonalí a ve výběru jídelníčku nápadití.

http://www.bux.cz/knihy/82105-grilovani-recepty-techniky-nacini.html

Kniha „Grilujeme s Weberem“

knihyObjevte rozmanitost chutí, vůní a přísad, kterými přispěly evropské i jiné světové kuchyně k barbecue. Vychutnejte si lahodná jídla z masa, ryb, drůbeže, zeleniny a zvláště americké grilované speciality. Pokud nejste zběhlí při zacházení s kulovým grilem, podrobné pokyny k přípravě a grilování u každého receptu garantují, že se jídlo podaří. Velký výběr receptů od předkrmů po dezerty, marinády a směsi z bylinek a koření, kořeněná másla, nabídka grilované zeleniny, tradiční i originální omáčky...

http://www.bux.cz/knihy/60201-grilujeme-s-weberem.html

Další nabídku knížek najdete na www.bux.cz

Reklama