Seznamte se s novinkami pro tento týden. Třeba se vám budou hodit na dovolenou!

Daniel Amen:
Změňte mozek, změňte život

knihaDalší titul od světově uznávaného odborníka na problematiku mozku. Daniel Amen je klinický neurolog, psychiatr a odborník na zobrazování aktivit mozku metodou SPECT, kterou ve zkratce ve svých knihách představuje. V této publikace shrnuje základní údaje, které načerpal ze svých pozorování, a čtivou formou na jednotlivých příkladech ukazuje, že mozek je mnohem tvárnější, než se dříve myslelo.
Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Koupíte u všech dobrých knihkupců a na www.bux.cz.

ERICH VON DÄNIKEN
Prorok minulosti - 2. vydání

knihaV této knize nám slavný záhadolog předkládá svůj netradiční, osobitý pohled na „úsvit lidstva. Vydejme se s ním na cestu za poznáním a odhalme bílá místa v archeologii, zamysleme se nad problémem klonování, začtěme se do starosumerského Seznamu králů a objevme geometrické sítě kultovních míst, vinoucí se kolem celé zeměkoule.
Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Koupíte u všech dobrých knihkupců a na www.bux.cz.

Agatha Christie
Potíže v zálivu Pollensa

knihaSoubor vydaný ve velké Británii v roce 1991 zahrnuje povídky, které do té doby vyšly knižně pouze ve Spojených státech. V titulním příběhu a v Záhadě na regatě se setkáme s Parkerem Pynem, v povídkách Druhý gong a Žlutý kosatec s Herculem Poirotem, v příbězích nazvaných Pestrobarevný čajový servis a Detektivové lásky pak s Harleym Quinem. Dva zbývající - Pes na prvém místě a Květ magnolie - doplňují zdařilou osmičku neotřelých případů z pera královny detektivek.
Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Koupíte u všech dobrých knihkupců a na www.bux.cz.

Reklama