5be96791f3e55obrazek.pngKdyž během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

„Na knížku jsem se těšila, přečetla jsem ji během pár dní. Čte se velmi svižně a dobře, děj se rozvíjí a má spád. Zajímavým námětem je, že vrah sbírá tetování obětí, kterým se musí odřezat zaživa. Má seznam originálních tetování a ten, kdo je má, je na seznamu lovce. Mně se knížka líbila a myslím, že pokud máte rádi detektivky, potěší i vás. Případně je to určitě dobrý tip na dárek pod stromeček,“ říká Klára Křížová z redakce Žena-in.

Alison Belshamová

Alison Belshamová se narodila ve městě Hampshire ve Spojeném království. Začala psát, protože se chtěla stát scénáristkou. Ve svém životě poté na čas upřednostnila rodinu, aby se o to dravěji na literární scénu vrátila. V roce 2016 vyhrála s námětem románu Tatérka první místo v soutěži Pitch Perfect pořádané během skotského festivalu detektivek Bloody Scotland. Námět jí brzy vynesl smlouvu a její prvotina tak vyšla na jaře roku 2018. Alison žije, pracuje a píše další knihy v Edinburghu.

Knížku vydává Albatros a můžete si ji koupit na ALBATROSMEDIA.CZ/TATERKA

Reklama