Další zamilovaný příspěvek přišel od čtenářky s nickem Knihovna. Přečtěte si, jak dopadla láska s jejím prvním klukem, jak dlouho trvala a jestli vydržela nebo nevydržela :)

Hezký den celé redakci a všem čtenářkám!

Moji první lásku jsem spatřila, v 80. letech, jak kráčí po silničním přechodu v červeném tričku a džínových lacláčích. Hned mi padl do oka a moc se mi zalíbil a přála jsem si, aby byl můj. Tenkrát jsme šli na seznamovací setkání pracovníků letního dětského tábora. A on byl taky jeden z nich. Zamnula jsem si ruce, že spolu pojedeme na tábor a strávíme tam spolu 3týdny. Bylo nám 15let. Stali se z nás kamarádi a užívali jsme spolu spoustu legrace. Po táboře jsme se setkávali nadále a zase jezdili v létě spolu na tábor. Kamarádství se překulilo v chození za ručičku, pusinkování atd.  (jak to v teens bývá).

Trávili jsem spolu veškerý volný čas v kině, divadle, a už i v posteli a já jsem s ním byla moc šťastná. Byl velmi pracovitý, společenský, sportovní, skoro ideál Chodili jsme spolu 4 roky. Bylo nám 19let a z našeho vztahu se stala trochu setrvačnost a nastala krize: buď se vzít nebo rozejít. Tenkrát páry spolu nebydlely jen tak v podnájmech atd. Jednoho dne se mi přiznal, že mne podvedl. A já jsem si uvědomila, že asi potřebuje poznat další ženy a u toho samozřejmě já nemůžu být.

Takže klasické kopačky. I když jsem je dala já, tak jsem z rozchodu byla dlouho zničená. Zase jsem měla štěstí, že jsem brzy potkala další velkou lásku-svého muže.  Na svou první lásku ráda vzpomínám a dost často. Přiznám se, že mám ještě schovaná fota, dopisy, dárečky … Občas se do nich nořím a je mi hezky. A co se s tím klukem stalo? Vím o něm, že je ženatý a má syna. Po letech jsme se asi 2x potkali a popovídali. Jsem ráda a vděčná, že přání, které mi tenkrát prolítlo hlavou na silničním přechodu, se stalo skutečností!

knihovna

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

______________

Vzpomínky nám nikdo nevezme a ty vaše jsou opravdu krásné.
A ten začátek, ten je fakt ohromný. Jako z filmu Láska z pasáže.
Děkuji, že jste napsala a mějte krásný víkend
Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

 

Reklama