5e71eec830098image.pngProtože láska
Zuzana Miškufová

Kateřině a Markétě náhle zemřela matka a smutek nad její ztrátou prožívají každá po svém. Katka truchlí, Markéta se uzavírá do sebe. Téměř současně se ovšem dozvídají, že mají ještě dvě nevlastní sestry – Hanku a Petru. Všechny čtyři ženy vedou své vlastní životy, vychovávají děti, řeší partnery, svatby i rozchody, a ani jedna z nich si není jistá, co si navzájem mohou dát. Když byly malé, jejich společný otec svou pozornost mezi paralelní rodiny dělil, takže nakonec chyběl úplně všem. Jsou ochotny se teď dělit i o své sestry? Po prvním nesmělém setkání ale poznávají, že se potřebují, že si rozumí a že jsou si hodně podobné. Jako sestry.

Pro koho je kniha určena?

Především pro ženy 30+, které už mají nějakou životní zkušenost za sebou, které mají rády příběhy a které neztratily důvěru, že láska a pravda vítězí. Kniha je vhodná pro jakoukoliv příležitost.

O knize řekly:

„Tato kniha je o lásce, ale není to ‚lovestory‘. Je to příběh života. Kohokoliv z nás. Ke každé z postav můžeme střídavě cítit obdiv, lítost, pochopení, pohrdání, vztek či odpor. Každé z postav se totiž někdy v životě nedostávalo lásky. A od té doby nejrůznějšími způsoby ubližuje sobě nebo druhým. Přeji knížce, aby přinesla do srdcí čtenářů lásku. Protože té není nikdy dost. A přeji jí, ať se čte lehce, ‚jako když voda teče‘, neboť přesně tak se celý příběh četl mně.“
Petra Kruntorádová, zakladatelka Pravého domácího časopisu
5e71eee96b7d9image.png

„Pavouk vztahů, které Protože láska analyzuje, je hodně nenasytný. Nespokojí se s málem, takže je napjatému čtenáři od počátku jasné, že hlavní hrdin(k)y čeká nejedna krize. A po nich možná katarze, možná katastrofa, jako ve správném antickém dramatu. Ono to totiž drama je. Jako život sám. Autorka je vášnivou pozorovatelkou dění kolem sebe, a i proto napsala (konečně bez pseudonymu!) dynamickou a upřímnou knížku, která se čte sama. Knížku především pro ženy a především o ženách. Protože Zuzana Miškufová.“
Monika Valentová, moderátorka, publicistka a aromaterapeutka

O autorce:

5e71ee326b8a1image.pngZuzana Miškufová je spisovatelka, dálková běžkyně, majitelka obchůdku s bezobalovou ekodrogerií Kohoutek ve dvoře a průvodkyně ženských setkávání Slepička v zahradě, šiřitelka humoru a smíchu, žena s obrovským darem mluvit otevřeně o vážných věcech, svých životních lekcích a inspirovat tak ostatní. Pracuje také jako redaktorka Pravého domácího časopisu. Píše blog Vztahy bez obalu. Své předchozí knihy psala pod pseudonymem Beáta Matyášová.

Koupíte na SMARTPRESS.CZ
5e71ee4e7c372image.png

Reklama