Anonymní příspěvek zaslala další čtenářka, která se svěřuje se svou zkušeností s klukem z posilovny. Psychicky ji deptal, že ho nevzrušují její špeky, a při tom byl problém v jeho tabletkách na svaly...

Čtenářka, která si přála zůstat v anonymitě, popisuje svou zkušenost s klukem, který kvůli tabletkám na zvětšení svalů měl problémy s potencí...


Dobrý den,

v 18 jsem se seznámila ve fitku s klukem o šest let starším. Vypracované svaly, modré oči, tmavé vlasy, a dokonce vlastnil i rozum, což u těchto svalovců moc nebývá. No, zamilovala jsem se až po uši. Asi po třech měsících došlo na sex, no spíše nedošlo. Vymluvil se na únavu. Potom na spoustu práce, pak mi párkrát dokonce řekl, že ho nevzrušují mé špeky, a až s tím něco udělám, možná podá patřičný výkon. Hrozně jsem se tím trápila a kvůli blbovi zhubla z 56 kilo na 49.
Oči mi otevřela, až moje o deset let starší kamarádka, když jsem jí plakala na rameni. Zeptala se mě, jestli náhodou nebere nějaké povzbuzující přípravky na přibírání svalů. A mě došlo, že poslední dobou mu svalová hmota rostě nějak rychle. U něj doma jsem se prohrabala v jeho skříni a opravdu jsem našla spoustu „vitamínů“. Zeptala jsem se gynekologa, jestli tyto „vitamíny“ mají vliv na potenci. Samozřejmě, že ano. V podstatě se mi ulevilo, že to není moje chyba, ale jeho. Ani mi tak nevadilo, že má tento problém, jako spíš to, jak mě psychicky deptal. A já se kvůli němu tak trápila a hubla /byla jsem mladá a nezkušená a on mě utáhl na vařené nudli/.
Když jsem se s ním rozcházela, udělal scénu, že za to samozřejmě můžu já, on nemá žádné problémy. Nechtěl si nic přiznat, nic řešit, tak jsem náš vztah ukončila.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama