Večerníček letos slaví 40. narozeniny. Již tuto sobotu 3. prosince bude mít na České televizi i vlastní pořad. Ve 20 hodin mu přijde poblahopřát řada gratulantů, mezi kterými se objeví například Petr Nárožný, Jiřina Bohdalová či Jitka Molavcová.

Máte ráda Krkonošské pohádky, tak se určitě v sobotu dívejte. Budete mít totiž možnost nahlédnout do chalupy, která leží v sousedství panství samotného Trautenberka.

V pořadu Večerníček má narozeniny vystoupí také tvůrci těch nejznámějších večerníčků. Poznáte výtvarníka a režiséra Zdeňka Smetanu, režiséra známého pohádkového seriálu o krtečkovi Zdeňka Milera či kreslíře Vladimíra Jiránka. Možná přijde také ten, jehož hlas díky Večerníčku znáte nazpaměť a slýcháváte každý večer.

Pokud chcete s Večerníčkem slavit už dnes a něco se dozvědět o tom, jak se připravuje kreslený seriál, nenechte si ujít Krásný ztráty. Michal Prokop si pozval do svého baru výtvarníka Jiřího Šalamouna a hudebního skladatele Jaroslava Celbu.  

Díváte se na Večerníček i teď, když jste dospělí? Uměli byste si představit, že by zmizel z televizních obrazovek. Na internetových stránkách probíhá hlasování o nejoblíbenější večerníčkovou pohádku. Jaká je ta vaše?

Reklama