5a267c3f51ec5obrazek.pngMaminka Andrea, syn Viktor, 8 let: Testoval Nerf Nitro Motofury Rapid Rally

Nerf Nitro funguje bezvadně, na začátku nás sice čekala drobná montáž (baterky), ale tu zvládne každý, baterky nejsou součástí balení. Po prvním vypuštění autíčka hra děti úplně pohltila, vydržely hodnou chvíli střílet, stavět různé modifikace drah a nakonec si vymyslely hru, kdy jeden vystřeluje autíčka a druhý staví obtížné dráhy. Blaster funguje bezvadně, razance výstřelu není pro děti nijak nebezpečná, ale má dostačující rychlost, aby hra neztrácela na dynamice. Nabíjení autíček je velmi jednoduché, zvládnou to i méně šikovní jedinci. Chceme moc poděkovat redakci, že nám umožnila otestovat tuto hračku. Jestli někdo hledá dynamickou zábavu pro děti, která rozvíjí nejen rychlost, ale i postřeh, věřte, že tato Nerfka tato kritéria splňuje. Velmi doporučujeme.

Maminka Andrea, syn Matěj, 10 let: testoval Nerf Nitro Longshot Smash
5a267c30185acobrazek.png

Matěj ji hodnotí 4 hvězdičkami z 5 možných.
Oceňuje lehká autíčka z měkké gumy. Zpřesnil by ale jejich dolet.

Jaké novinky od značky Nerf jsme testovali? Pojďte se inspirovat!

5a267be1164d4obrazek.pngNerf Nitro Throttleshot Blizt
Zažijte nezapomenutelnou jízdu s Nerf Nitro! Nový nejmenší blaster Throttleshot přichází v balení navíc se 2 překážkami, které si můžete nastavit, jak chcete! Otestujte své schopnosti překonat překážky a zajeďte tu nejlepší jízdu v závodě s Nerf Nitro! V balení najdete blaster, 2 překážky a pěnové autíčko. 

5a267bd045698obrazek.pngNerf Nitro Longshot Smash
Užijte si nevšední zábavu s Nerf Nitro blasterem Longshot Smash! Blaster je v balení dodáván se 4 překážkami, které si můžete nastavit podle sebe a sestavit si tak super dráhu. Střílejte pěnová autíčka na rampu a vytvářejte tak nejšílenější kaskadérské akce! V balení je blaster, 4 překážky, rampa a 2 pěnová autíčka. 

5a267bc6a0ed3obrazek.pngNerf Nitro Flashfury Chaos
Nový blaster Nerf Nitro FlashFury nabízí spoustu nové zábavy! V tomto balení s blasterem je navíc cíl, se kterým, když se střetne autíčko, provede skvělou kaskadérskou akci! Stačí položit blaster Nitro na podlahu, vložit do zásobníku až 3 autíčka, zmáčknout spoušť a střílet na nejbližší terč nebo rampu. V balení s blasterem jsou navíc 3 pěnová autíčka, 1 cíl, 6 překážek a rampa na skok do dálky. 

5a267bc07ec99obrazek.pngNerf Nitro Motofury Rapid Rally
Užijte si nový rozměr zábavy s novým motorizovaným Nerf Nitro! Vystřelte z blasteru autíčko a sledujte tu jízdu! Autíčka létají vysoko, daleko a extrémně rychle! Nastavte si svou vlastní dráhu s příslušenstvím, které je dodáváno s blasterem. V balení je 9 speciálních pěnových autíček. Všech 9 autíček se vejde do zásobníku, ze kterého se automaticky plní do hlavně. Stačí nastartovat motor a pálit! 

Líbí se vám podzimní novinky? Myslete na dárky pod stromeček. Naše vybrané tipy se vám jistě budou hodit.
 
 

Reklama