Když jsme před časem přinesli v rámci premiéry filmu Postradatelní 3 článek, mile nás překvapil váš zájem. A tak dnes tak trochu na přání pár fotografií ostřílených chlápků, kteří si poradí v každé situaci... Snad jsme vybrali ty NEJ.

Tento fotočlánek je samozřejmě pro všechny čtenářky Žena-in.cz, ale speciálně pro ty z vás, které se prostřednictvím komentářů ozvaly, že se na film těší a že se jim ti vyzrálí pánové líbí. Za všechny jmenuji čtenářky s nickem Rychnovska, rendvo, janinkab, Delli2, Májík, Marbulka, ToraToraTora, amphora, luneta a spol.

Tak ať vaše srdce zaplesá...

Barney Ross (Sylvester Stallone)

Bez něho by neexistovali Expendables. Svou nerozlučnou 1911 Kimber Gold Combat II umí nabíjet rychleji než jakýkoli jiný střelec, který mu přijde do rány. Aspoň doufáme...

Bontonfilm, a. s.

Znamení horoskopu: za drsným pohledem citlivý Rak (bez komentáře). Osobní hláška: „Jsem na špatným konci tisíce bouchaček.“

Lee Christmas (Jason Statham)

Tipuji, že nejvíce sexy bojovník ze všech? Dámy? Bývalý člen britské jednotky SAS a zástupce velitele Expendables nosí totiž srdce nosí na dlani... a ten úsměv, hmmm.

Bontonfilm, a. s.

Největší úspěch: Jmenovala se Lacy... Největší prohra: ...Lacy

Gunnar Jensen (Dolph Lundgren)

Náladový asociál s blíže neurčenou poruchou osobnosti, který ze začátku pohrdá moderními vynálezy techniky, ale nakonec... no nebudu prozrazovat. Od svých deseti let dokáže vyděsit každého, koho potká, ale přece jen má své kouzlo, že?

Bontonfilm, a. s.

Oblíbená hudba: Zvuková kulisa ilegálních jatek... nebo cokoli od skupiny ABBA. Neuvěřitelné?


Trent Mauser (Arnold Schwarzenegger)

Trent a Barney se po letech spolupráce z neznámých důvodů rozešli. Ale... nyní přišel čas na změnu.

Bontonfilm, a. s.

Je zapsán v Guinessově knize rekordů jako držitel rekordu za „nejvíc utržených ran do obličeje“ a zřejmě také za největší počet hodin strávených s doutníkem v ústech.

Max Drummer (Harrison Ford)

Charismatický Drummer s odzbrojujícím úsměvem (na pány možná neplatí) byl vysoká šarže v americkém letectvu. Teď je v penzi a slouží CIA jako elitní operační důstojník. Najímá zabijáky pro tajné neschválené mise.

Bontonfilm, a. s.

Oblíbená zbraň: Helikoptéra Bell 412. A že s ní umí divy! Hláška z filmu: „Vím, že se ti to nebude líbit, ale... potřebujeme ho živého.“

Galgo (Antonio Banderas)

Nová posila. Bývalý ostřelovač španělské armády a veterán války v Bosně, který se nebojí ničeho, protože už ztratil vše.

Bontonfilm, a. s.

Neupovídanější chlap na světě. Co je ale rychlejší než jeho jazyk? Ano, správně - jeho pistole.


Černá ovce Conrad Stonebanks (Mel Gibson)

Jeden ze zakladatelů Expendables, teď tak trochu na špatné straně (navíc si všichni mysleli, že je mrtvý, pcha).

Bontonfilm, a. s.

Oblíbené neřesti: Masové vraždění. Mizantropie. Asi sem, do party správných chlapů, nepatří, ale co dělat, když je Mel takový charismatický sympaťák takřka ve všech rolích..

  • No a je to jen film. Ale stejně ho nechám na samostatné stránce. Jistota je jistota...

  • A na závěr jako ochutnávka výběr dvou zajíčků:

John Smilee (Kellan Lutz)

Třídenní strniště, tetování, kam se podíváš, zkrátka bývalý mariňák. Nadšený off-roadový motorkář si nenechá od nikoho sr.t na hlavu. Při jeho akcích vám bude tuhnout krev v žilách. Nebo naopak...

Bontonfilm, a. s.

Já myslím, že ho do party schvalujeme...

Thorn „WiFi“ (Glen Powell)

Na první pohled „čistá duše“ (viz foto). Navigátor bezpilotních letadel a kultovní hacker bojuje velmi netradičními prostředky. Inu, pokrok nezastavíš...

Bontonfilm, a. s.

Koníček? Volné lezení bez zabezpečení.

A kterého Postradatelného, milé dámy, ve svých snech nemůžete postrádat vy? Napište nám do komentářů.. Děkujeme.

Přečtěte si také:

Reklama